mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu

Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu

Przy okazji obchodzenia swojej setnej rocznicy powstania włoska Lancia postanowiła odmłodzić swój model Ypsilon. Bliżej z zliftingowaną wersją auta można będzie się zapoznać już podczas jesiennych targów samochodowych w Paryżu.

Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu
Ypsilon wjedzie na salony z zupełnie nowym przodem, pozbawionym w grillu blaszanych listew, które zostały zamienione na charakterystyczną kratę. Auto zostało pozbawione również plastikowej listwy chroniącej zderzak przed otarciami, natomiast wloty powietrza – w szczególności dolny – oraz reflektory przeciwmgielne zostały dość wyraźnie zmodyfikowane.

Wymianę plastikowych osłon na chromowane elementy przeprowadzono także z tyłu samochodu. Nowy Ypsilon charakteryzuje się również małym dyfuzorem powietrza i lampami osadzonymi w białych kloszach.

Lancia wprowadzając nowe modele chce jednocześnie podnieść ich prestiż wewnątrz. Tym samym mały Ypsilon, który światową premierę będzie obchodził w Paryżu zostanie wyposażony w nowe, lepsze gatunkowo materiały. Pod względem technicznym włoski producent nie przewidział żadnych modyfikacji.

Dowiedz się więcej o modelu Lancia Ypsilon
Zobacz koniecznie: Wszystko o Lancia Ypsilon Wszystko o Lancia
Tematy w artykule: Lancia Lancia Ypsilon

Podobne wiadomości:

Lancia Ypsilon przeszła lifting

Lancia Ypsilon przeszła lifting

Premiery 2015-09-10

Top 7 udanych powrotów

Top 7 udanych powrotów

Aktualności 2015-08-29

Komentuj:

~ktoś 2006-08-31

o matko !! jeszcze brzydszy niż poprzedni ypsilon

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.