mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu

Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu

Przy okazji obchodzenia swojej setnej rocznicy powstania włoska Lancia postanowiła odmłodzić swój model Ypsilon. Bliżej z zliftingowaną wersją auta można będzie się zapoznać już podczas jesiennych targów samochodowych w Paryżu.

Lancia Ypsilon: Lifting w Paryżu
Ypsilon wjedzie na salony z zupełnie nowym przodem, pozbawionym w grillu blaszanych listew, które zostały zamienione na charakterystyczną kratę. Auto zostało pozbawione również plastikowej listwy chroniącej zderzak przed otarciami, natomiast wloty powietrza – w szczególności dolny – oraz reflektory przeciwmgielne zostały dość wyraźnie zmodyfikowane.

Wymianę plastikowych osłon na chromowane elementy przeprowadzono także z tyłu samochodu. Nowy Ypsilon charakteryzuje się również małym dyfuzorem powietrza i lampami osadzonymi w białych kloszach.

Lancia wprowadzając nowe modele chce jednocześnie podnieść ich prestiż wewnątrz. Tym samym mały Ypsilon, który światową premierę będzie obchodził w Paryżu zostanie wyposażony w nowe, lepsze gatunkowo materiały. Pod względem technicznym włoski producent nie przewidział żadnych modyfikacji.

Dowiedz się więcej o modelu Lancia Ypsilon
Zobacz koniecznie: Wszystko o Lancia Ypsilon Wszystko o Lancia
Tematy w artykule: Lancia Lancia Ypsilon

Podobne wiadomości:

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze - galeria dzieł Giorgetto Giugiaro

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze -...

Aktualności 2015-07-06

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

Aktualności 2015-05-22

Komentuj:

~ktoś 2006-08-31

o matko !! jeszcze brzydszy niż poprzedni ypsilon

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.