Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Limitowana wersja Opla Adama

Limitowana wersja Opla Adama

Opel Adam nie ma łatwego życia na rynku, gdyż musi walczyć z takimi modelami jak Fiat 500 czy Mini. Są rynki, na których mocną konkurencję stanowią modele praktycznie niepopularne w innych państwach. Tak jest we Włoszech. Dlatego Opel przygotował coś specjalnego.

Limitowana wersja Opla Adama
W Włoszech świetnie oprócz Fiata 500 sprzedaje się Lancia Ypsilon, której sukcesów na próżno możemy szukać na innych rynkach. Jeśli dodamy do tego Mini to robi się na rynku ciasno. Włosi lubią Ypsilon i dlatego często Lancia przedstawia tam wersje specjalne tego modelu. Opel jeśli chciał nadążyć też musiał zacząć działać.

Niemiecki producent jakiś czas temu swoje interesy związał z jednym z idoli Włochów, motocyklistą i wielokrotnym mistrzem MotoGP, Valentino Rossim. Teraz pojawia się na włoskim rynku specjalna wersja Opla Adama sygnowana przez mistrza MotoGP.

Adam VR|46 będzie dostępny z jednym z czterech kolorów do wyboru: metalicznym czarnym, żółtym, czerwonym lub białym. Do tego klienci zdecydują jaki chcą mieć kolor dachu. Do wyboru są: czarny carbon, czarny matowy lub szary dull. Wersja limitowana bazuje na Adamie w wydaniu Slam.

Specjalna Wersja wyróżnia się również elementami w kolorze fluorescencyjnym żółtym oraz emblematami VR|46. Warto przypomnieć, że 46 to od lat numer startowy Rossiego. Samochód prezentuje się bardzo dobrze i szkoda, że to wersja przygotowana tylko dla Włochów, bo i w Polsce jest duża ilość fanów Rossiego i Opel na rynku polskim również mógłby coś ugrać dzięki VR|46.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Adam
Opel Adam
Cena podstawowa już od: 43 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Opel Adam Wszystko o Opel
Tematy w artykule: Opel Opel Adam

Podobne wiadomości:

Opel Cascada - nowa wersja zamiast face liftingu

Opel Cascada - nowa wersja zamiast face...

Aktualności 2016-09-19

Opel Karl Rocks zadebiutuje w Paryżu

Opel Karl Rocks zadebiutuje w Paryżu

Premiery 2016-09-12

Komentuj:

~Ilakiernik.pl 2014-03-25

Jesteśmy zaskoczeni, bo w Polsce nie można przyciemniać przednie boczne szyby. Ale auto prezentuje się świetnie!

~Michał 2014-03-25

We Włoszech można przyciemniać przednie boczne szyby ? Wygląda to świetnie, ale jeżeli przepisy są jak w Polsce to właściciele będą mieli nieciekawie, tym bardziej że fabryczne przyciemnienia są piecowe, a nie folią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Raptor 2017 – nowe wieści
Ford Raptor 2017 – nowe wieści
Największy i najmocniejszy pickup produkowany przez Forda przechodzi face-lifting. Producent ujawnia kolejne informacje i zdjęcia.