mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Luksusowe Alfa Visconti

Luksusowe Alfa Visconti

Salon samochodowy w Genewie powoli dobiega końca. Jeszcze tylko przez trzy dni istnieje możliwość obejrzenia wszystkich prezentowanych tam modeli.

Luksusowe Alfa Visconti

Model ten został zbudowany na platformie modelu Alfa 157 i może stać się w przyszłości flagowym modelem tej marki. Choć jest to auto czterodrzwiowe to jednak jego kształt, linia nadwozia nawiązują bardziej do sportowego coupe. Charakterystycznym jest harmonicznie zintegrowany bagażnik z linią nadwozia.

W porównaniu do większości aut koncepcyjnych Visconti wydaje się być bardziej realny, przez co rozpoczęcie w przyszłości jego seryjnej produkcji jest bardzo prawdopodobne. Auto ma 4.955 mm długości, 1.474 mm wysokości oraz 1,90 m szerokości. Pod maską znajduje się benzynowy silnik 3,2-litrowy, sześciocylindrowy o mocy 408 KM. W przypadku podjęcia decyzji o seryjnej produkcji Alfa Romeo Visconti zostanie zaopatrzony w napęd na wszystkie koła.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bentley Continental GT w nowym wydaniu
Bentley Continental GT w nowym wydaniu
Połączenie luksusu, sportowych osiągów i komfortu na najwyższym poziomie – tak pokrótce można scharakteryzować Bentleya Continentala GT. Oto najnowsze wcielenie brytyjskiej maszyny.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic