mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Luksusowe Alfa Visconti

Luksusowe Alfa Visconti

Salon samochodowy w Genewie powoli dobiega końca. Jeszcze tylko przez trzy dni istnieje możliwość obejrzenia wszystkich prezentowanych tam modeli.

Luksusowe Alfa Visconti

Model ten został zbudowany na platformie modelu Alfa 157 i może stać się w przyszłości flagowym modelem tej marki. Choć jest to auto czterodrzwiowe to jednak jego kształt, linia nadwozia nawiązują bardziej do sportowego coupe. Charakterystycznym jest harmonicznie zintegrowany bagażnik z linią nadwozia.

W porównaniu do większości aut koncepcyjnych Visconti wydaje się być bardziej realny, przez co rozpoczęcie w przyszłości jego seryjnej produkcji jest bardzo prawdopodobne. Auto ma 4.955 mm długości, 1.474 mm wysokości oraz 1,90 m szerokości. Pod maską znajduje się benzynowy silnik 3,2-litrowy, sześciocylindrowy o mocy 408 KM. W przypadku podjęcia decyzji o seryjnej produkcji Alfa Romeo Visconti zostanie zaopatrzony w napęd na wszystkie koła.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.