mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Luksusowy SUV przyszłości

Luksusowy SUV przyszłości

Koncepcyjny Infiniti Kuraza pokazuje, jak w przyszłości powinny wyglądać luksusowe auta z segmentu SUV. Podstawowym założeniem było zapewnienie jednakowego komfortu dla wszystkich pasażerów.

Luksusowy SUV przyszłości

To jednak nie wszystko. Każdy z sześciu pasażerów ma osobny, duży fotel, duże okna, lampkę do czytania. A nad głowami jest trzyczęściowy szklany dach zapewniający panoramiczny widok.

Stylistyka wnętrza, zaciągnięta z tradycyjnej, japońskiej szkoły bazuje na drewnie, do którego dodano sporo elementów skórzanych oraz aluminiowych. Na tej bazie stworzono połączenie komfortu, przestrzeni i łatwości obsługi, nie zapominając o najnowszej technologii. Na centralnej konsoli dominuje duży ekran, na którym pokazywane są aktualne informacje o aucie, sytuacji na drogach, warunkach pogodowych. Tradycyjny już dla Infiniti, stosowany we wszystkich modelach od 15 lat, jest, znajdujący się obok innych wyświetlaczy, analogowy zegar.

Z zewnątrz Kuraza ma pewne cechy typowe dla marki Infiniti, jest mocna a zarazem elegancka. Są to kształt grilla chłodnicy, światła w technologii LED, 23-calowe felgi z oponami o szerokości 305 mm.

Targi NAIAS Detroit 2005

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Ford Transit Custom już niebawem w salonach
Nowy Ford Transit Custom już niebawem w salonach
Ford zaprezentował nowe wcielenie modelu Transit Custom. Samochód dostawczy o ładowności jednej tony ma całkowicie nowe wnętrze, jest wydajniejszy, a do tego wygląda atrakcyjnie. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów na początku przyszłego roku.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech