mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > MINI w rozmiarze XXL

MINI w rozmiarze XXL

Dzisiaj w Atenach zaprezentowana zostanie specjalna wersja modelu MINI Cooper S mająca aż 6,3 m długości, na której pokładzie znajduje się m.in. basen.

MINI w rozmiarze XXL

Stworzeniem tego rozciągniętego MINI zajęła się firma tuningowa w Los Angeles. Po wzięciu udziału w licznych pokazach w Atenach, MINI XXL pojedzie na tournee po Europie i Azji.

Najnowocześniejsza technika i ekstrawaganckie wysażenie powodują, iż MINI XXL można zaliczyć do aut luksusowych. Pasażerowie tylnych siedzeń, którzy mogą się całkowicie od kabiny kierowcy oddzielić, mogą skorzystać podczas jazdy z telewizora z płaskim ekranem, odtwarzaczy DVD i CD. Do porozumiewania z kierowcą służy pokładowy telefon. Oczywiście nie zabrakło takich udoskonaleń jak klimatyzacja czy szyberdach, a wnętrze wykończone jest najlepszymi gatunkowo materiałami (m.in. skórzana tapicerka).

Jednak absolutnym hitem modelu MINI XXL jest umieszczony w tylnej części auta mały basenik. Po zdemontowaniu tylnej części dachu możliwa jest jazda w nim pod gołym niebem.

Komentuj:

~kolekcjoner 2006-05-06

chyba nie dlatego nazwaliście mini minim żeby teraz robić z niego wersję XXL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!