Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > MINI w rozmiarze XXL

MINI w rozmiarze XXL

Dzisiaj w Atenach zaprezentowana zostanie specjalna wersja modelu MINI Cooper S mająca aż 6,3 m długości, na której pokładzie znajduje się m.in. basen.

MINI w rozmiarze XXL

Stworzeniem tego rozciągniętego MINI zajęła się firma tuningowa w Los Angeles. Po wzięciu udziału w licznych pokazach w Atenach, MINI XXL pojedzie na tournee po Europie i Azji.

Najnowocześniejsza technika i ekstrawaganckie wysażenie powodują, iż MINI XXL można zaliczyć do aut luksusowych. Pasażerowie tylnych siedzeń, którzy mogą się całkowicie od kabiny kierowcy oddzielić, mogą skorzystać podczas jazdy z telewizora z płaskim ekranem, odtwarzaczy DVD i CD. Do porozumiewania z kierowcą służy pokładowy telefon. Oczywiście nie zabrakło takich udoskonaleń jak klimatyzacja czy szyberdach, a wnętrze wykończone jest najlepszymi gatunkowo materiałami (m.in. skórzana tapicerka).

Jednak absolutnym hitem modelu MINI XXL jest umieszczony w tylnej części auta mały basenik. Po zdemontowaniu tylnej części dachu możliwa jest jazda w nim pod gołym niebem.

Komentuj:

~kolekcjoner 2006-05-06

chyba nie dlatego nazwaliście mini minim żeby teraz robić z niego wersję XXL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec produkcji elektrycznego Audi R8 e-tron!
Koniec produkcji elektrycznego Audi R8 e-tron!
Tylko rok trwała produkcja elektrycznej odmiany supersportowego samochodu Audi. Przez niską sprzedaż tego modelu, zostanie on odesłany do lamusa. Czy tak kończy się świetlana przyszłość dla supersportowych "elektryków"?
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj