mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Mazda przedstawia MX-5 GT

Mazda przedstawia MX-5 GT

Widać, że tegoroczny Festiwal Prędkości na torze w Goodwood bardzo upodobali sobie producenci aut. Mazda jest kolejnym który zaprezentuje nowy, tym razem koncepcyjny model MX-5.

Mazda przedstawia MX-5 GT
Mazda MX-5 GT Concept to auto, które przy projektowaniu inspirowane było torową wersją Mazdy MX-5 w wersji GT. Za budowę tego auta odpowiedzialni są ludzie z Jota Sport. Auto legitymuje się mocą 208 KM. Dwulitrowa jednostka napędowa została sparowana z manualną skrzynią biegów.

Zawieszenie koncepcyjnego modelu zostało zmienione tak by wraz z dodatkami aerodynamicznym jak przedni spliter, tylny dyfuzor czy tylny spojler dostarczało takich wrażeń z jazdy, jakie dostarczają auta przeznaczone na tor. W środku znajdziemy fotele Recaro oraz wiele elementów wykonanych z włókna węglowego, które obniżają masę auta.

Na Festiwalu Prędkości w Goodwood będzie można również podziwiać koncepcyjną Mazdę Takeri, która zapowiada przyszłą generację Mazdy6. Festiwal w Goodwood rozpocznie się już za dwa dni, 28 czerwca i potrwa do 1 lipca.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda MX-5
Mazda MX-5
Cena podstawowa już od: 89 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr.

Podobne wiadomości:

Nowa Mazda 6 w Los Angeles

Nowa Mazda 6 w Los Angeles

Aktualności 2017-12-01

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.