mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Mercedes Klasa S w Warszawie - prapremiera!

Mercedes Klasa S w Warszawie - prapremiera!

Wiele minut oczekiwania, setki osób, tysiące fleszy i wreszcie ten jeden samochód oczekiwany w aurze niepewności i zaciekawienia.

Mercedes Klasa S w Warszawie - prapremiera!

Od samego początku wiadomo było jednak, że organizujący to wydarzenie magazyn AutoVIP oraz prowadzący Włodziemierz i Maciej Zientarscy mają w rękawie asa na miarę wydarzenia historycznego. I udało im się zrealizować swe obietnice.


TU czytaj relację a AutoVIP Opera

Punktualnie o 22.30 wszyscy zgromadzeni czekali z zapartym tchem i przygotowanymi obiektywami przy jednej z bram. W niej ich oczom ukazał się odziany w aksamitny płaszcz i dwie damy pojazd, który jeszcze nie rozpoznany, centymetr po centymetrze zmierzał ku obecnym VIP-om. Kiedy zatrzymały się w miejscu koła "zjawy" dwie syreny delikatnymi ruchami uchyliły rąbka tajemnicy...

...oczom wszystkich ukazały się najpierw oczy, a potem cały nos i tył najnowszego dzieła firmy Mercedes - Nowa Klasa S stała tam dyskretnie, niemal wstydliwie pokazując część swego nowego oblicza. Chwilę później cichy bohater wieczoru ponownie został zasłonięty i bezszelestnie wycofał się skąd przyjechał. Wszystko trwało minuty, ale warto było być tam - następna, generalna odsłona dopiero 16 września na targach IAA we Frankfurcie.TU czytaj więcej o nowym modelu Mercedesa: Nowa Klasa S-tylu

Tylko na stronach mojeauto.pl zobaczysz relację z AutoVIP Opera, a do tego specjalne zdjęcia Klasy S. Później pozostałe unikalne zdjęcia, wywiady i opisy samochodów. Zapraszamy!


Podobne wiadomości:

Elita szyku, piękna i mocy

Elita szyku, piękna i mocy

Samochody luksusowe 2005-08-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.