mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Mini: nowy lakier dla Pacemana i Countrymana

Mini: nowy lakier dla Pacemana i Countrymana

Mini rozszerza gamę swoich specjalnych lakierów dedykowanych, do niektórych wersji Countrymana oraz Pacemana. Mini zapowiada, że nowy kolor Frozen Black to wyjątkowy i innowacyjny lakier.

Mini: nowy lakier dla Pacemana i Countrymana
Metaliczne wykończenie Frozen Black dedykowane jest do Countrymana Cooper S, Countrymana Cooper SD, Pacemana Cooper S, Pacemana Cooper SD oraz obu modeli w wersjach John Cooper Works.

Nowy lakier został opracowany z wykorzystanie doświadczenia i w oparciu o rozwiązania koncernu BMW. Frozen Black jest aplikowany w fabryce Magna Steyr w Grazie, gdzie produkowane są oba modele.

Nowy lakier obejmuje warstwę bazową, która chroni przed korozją, kolor właściwy, oraz wykończenie lakierem bezbarwnym, do którego dodawane są krzemiany, co daje wrażenie matowego lakieru. Takie elementy jak obudowy lusterek zostały wykończone w kolorze metalicznym Frozen Black.Nowy lakier wygląda ładnie, ale nas martwi jedno - cena, którą trzeba będzie zapłacić za ten "wyjątkowy lakier". Mini ceny jak na razie nie podaje.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
MINI Countryman
MINI Countryman
Cena podstawowa już od: 103 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-4dr.
MINI Paceman
MINI Paceman
Cena podstawowa już od: 97 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Tematy w artykule: Mini Mini Countryman Mini Paceman

Podobne wiadomości:

BMW, Mini i Rolls-Royce we Frankfurcie: na...

auto motor i sport 0000-00-00

Na stoiskach grupy BMW głównymi gwiazdami były w tym roku auta hybrydowe: i3 i i8, a także koncept Active Tourer. Oprócz tego uwagę przyciągały modele Rolls-Royce'a, m.in. Wraith, a na stoisku Mini -  masa gadżetów.

Audi szykuje konkurencję dla Fiata 500

Audi szykuje konkurencję dla Fiata 500

Aktualności 2015-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.