mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Mitsubishi Outlander niczym Lancer

Mitsubishi Outlander niczym Lancer

Podczas rozpoczynających się już w tym tygodniu targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku Mitsubishi zaprezentuje odświeżoną wersję Outlandera, na razie jeszcze w postaci koncepcyjnego GT Prototype.

Mitsubishi Outlander niczym Lancer
Mitsubishi kontynuuje proces zmian stylistycznych swoich modeli, które mają się upodobnić do siebie. Zmodyfikowany Outlander, który do Europy być może dotrze pod koniec tego roku, ma się upodobnić do mniejszych modeli japońskiego koncernu. Zwłaszcza przednia część auta, czyli tzw. "Jet Fighter" grill, ma być taki sam, jaki pojawił się najpierw w Lancerze, a ostatnio również w Colcie. Prototypowa wersja Outlandera ma również nawiązywać do lancera kształtem przednich reflektorów, masywnymi nadkolami. Ciekawostką, z punktu widzenia segmentu, jaki reprezentuje Outlander, ma być ponadto coś, co Japończycy nazwali obniżonym, sportowym zawieszeniem.

Poza tym nowością w aucie ma być system, który podczas postoju samochodu będzie automatycznie załączać bieg jałowy. Dzięki temu o kilka procent obniżone ma zostać spalanie auta.

Odpowiednie osiągi autu zapewniać ma 3-litrowy silnik V6, który jednak został odpowiednio zmodyfikowany, dzięki czemu obecna moc 220 KM oraz maksymalny moment obrotowy 277 Nm mają zostać zwiększone. Za więcej niż tylko o poprawne właściwości jezdne ma za to dbać nowa generacja systemu napędu na wszystkie koła Super-All-Wheel-Control.

Oficjalna premiera koncepcyjnego jeszcze Outlandera po poprawkach już w tym tygodniu na wystawie New York International Auto Show.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander
Cena podstawowa już od: 99 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Mitsubishi bez VAT-u

auto motor i sport 0000-00-00

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.