mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Najnowsza broń od BMW M Power

Najnowsza broń od BMW M Power

Dział samochodów sportowych w koncernie BMW przedstawi w ten weekend na imprezie Pebble Beach Concours d’Elegance swój najnowszy koncepcyjny model. Poznajcie nową broń z garnizonu M Power - Concept M4 Coupe.

Najnowsza broń od BMW M Power
O tym aucie nie można powiedzieć, że jest ładny. Ładny to może być chłopak w rurkach. Najnowszy koncept prezentuje się tak, jak na samochód od M Power przystało. Agresywna stylistyka nie jest przesadzona i można śmiało powiedzieć, że w takim wydaniu auto trafi do seryjnej produkcji.

BMW przedstawiło koncepcyjny model, ale szczegółów dotyczących tego samochodu jak na razie nie chce ujawniać. Możemy być jednak pewni, że auto będzie lżejsze od swojego poprzednika M3 Coupe. No właśnie! BMW zmieniło swoją politykę modelową i zamiast Serii 3 coupe stwrzyło "nowy" model Serie 4 Coupe i to na bazie tego auta powstał dwudrzwiowy sprinter z M Power. M3 pojawi się, ale tylko w nadwoziu sedan. M4 Coupe posiada przedni zderzak, tylny dyfuzor oraz dach wykonane z CFRP, co obniży zarówno masę auta jak i jego środek ciężkości.Tak naprawdę mamy gdzieś to, że BMW zmieniło swoją politykę modelową, gdyż po zaprezentowaniu zdjęć tego modelu nie robimy nic innego, jak tylko ekscytujemy się nowy modelem koncepcyjnym. W nowym aucie odnajdziemy takie smaczki, jak dwie podwójne końcówki wydechu czy emblemat M4 znajdujący się na przednim grillu i z boku auta.Najbardziej skrywaną tajemnica dotyczy jednostki napędowej. BMW nic oficjalnie nie mówi, a media od dłuższego czasu twierdzą, że pod przednią klapą w M4 Coupe pracować będzie 3-litrowy motor V6 twin-turbo, którego moc ma wynosić około 450 KM. Fakt nie podważalny jest jeden: to kozackie auto.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

BMW Seria 4
BMW Seria 4
Cena podstawowa już od: 164 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr. hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

BMW i3: nowa era BMW

auto motor i sport 0000-00-00

Modelem i3, czyli autem elektrycznym, BMW rozpoczyna zupełnie nową erę w swojej historii. Teraz liczy się nie tylko przyjemność z jazdy, ale też oszczędność i ekologia. Oto BMW i3 oficjalnie.

BMW 4 Coupe: zamiast "trójki"

auto motor i sport 0000-00-00

Bawarczycy zdecydowali się wprowadzić do oferty nowy model – "trójkę" Coupe zastępuje BMW serii 4.

Komentuj:

~Mariusz 2013-08-17

CFRP!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Scenic z nowym silnikiem
Renault Scenic z nowym silnikiem
Daimler i Renault wzmacniają współpracę w kwestii jednostek napędowych. Nowa konstrukcja przygotowana przez niemieckich i francuskich inżynierów trafi pod maskę modeli Scenic i Grand Scenic.