mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Najnowsza wizja Smarta

Najnowsza wizja Smarta

Jeszcze nie zakończyły się targi motoryzacyjne w Tokio, a producenci aut już odsłaniają rąbek tajemnicy związanej z ich prezentacją na targach w Detroit. Smart zaprezentował koncepcyjną wizję nowego modelu, który pokaże w styczniu na amerykańskiej ziemi.

Najnowsza wizja Smarta
Smart for-us to samochód, który ma być dedykowany ludziom młodym oraz tym, którzy czują się młodzi duchem. Auto legitymuje się wymiarami: 3547/1506/1701 mm (długość/szerokość/wysokość). Samochód zostało stworzony jako mały pickup. For-us przełamuje schematy w projektowaniu konwencjonalnych pickupów. Przestrzeń ładunkowa wynosi 280 mm i może być powiększona do 900 mm.

Idąc z duchem czasu Smart wyposażył swój koncept w silnik elektryczny o mocy 55 kW. Nowy silnik to innowacyjna jednostka, która pojawi się w elektrycznym Smarcie fortwo wiosną 2012 roku. Motor megneto-elektryczny zapewnia moment obrotowy wynoszący 130 Nm. Maksymalnie auto może poruszać się z prędkością 120 km/h. Koncepcyjny model for-us zobaczymy już na poacztku stycznia.

Podobne wiadomości:

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Aktualności 2016-08-30

Elektryczny Smart w Paryżu

Elektryczny Smart w Paryżu

Aktualności 2016-06-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.