mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Najnowsza wizja Smarta

Najnowsza wizja Smarta

Jeszcze nie zakończyły się targi motoryzacyjne w Tokio, a producenci aut już odsłaniają rąbek tajemnicy związanej z ich prezentacją na targach w Detroit. Smart zaprezentował koncepcyjną wizję nowego modelu, który pokaże w styczniu na amerykańskiej ziemi.

Najnowsza wizja Smarta
Smart for-us to samochód, który ma być dedykowany ludziom młodym oraz tym, którzy czują się młodzi duchem. Auto legitymuje się wymiarami: 3547/1506/1701 mm (długość/szerokość/wysokość). Samochód zostało stworzony jako mały pickup. For-us przełamuje schematy w projektowaniu konwencjonalnych pickupów. Przestrzeń ładunkowa wynosi 280 mm i może być powiększona do 900 mm.

Idąc z duchem czasu Smart wyposażył swój koncept w silnik elektryczny o mocy 55 kW. Nowy silnik to innowacyjna jednostka, która pojawi się w elektrycznym Smarcie fortwo wiosną 2012 roku. Motor megneto-elektryczny zapewnia moment obrotowy wynoszący 130 Nm. Maksymalnie auto może poruszać się z prędkością 120 km/h. Koncepcyjny model for-us zobaczymy już na poacztku stycznia.

Podobne wiadomości:

Elektryczny Smart w Paryżu

Elektryczny Smart w Paryżu

Aktualności 2016-06-14

Kia Telluride - atak na segment luksusowych SUV-ów

Kia Telluride - atak na segment luksusowych...

Premiery 2016-01-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross