mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Następca A3?

Następca A3?

Jedną z gwiazd tegorocznej wystawy motoryzacyjnej w Tokio będzie z pewnością koncepcyjny Audi Shooting Brake.

Następca A3?

Koncepcyjny Audi przeznaczony jest dla dwóch osób, od biedy zmieszczą się jeszcze dwie dodatkowe. Mierzy 4,18 m długości, 1,84 m szerokości i 1,35 m wysokości. Jednak rozstaw osi wynosi jedynie 2,47 m. Pojemność bagażnika wynosi 255 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń wzrasta do 730 litrów.
 
Audi Shooting Brake bazuje na nowym modelu TT, którego wersja coupe pojawi się w sprzedaży jesienią przyszłego roku, a cabrio pół roku później. Z przodu zastosowano charakterystyczną dla innych samochodów marki dużą atrapę chłodnicy. Uwagę zwracają także dość duże wloty powietrza oraz wyraźnie opadająca ku tyłowi linia dachu.
 
Do napędu posłuży sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,2 litra i mocy 250 KM, która przenoszona jest na cztery koła za pomocą sześciobiegowej przekładni automatycznej. Jednostka ta pozwoli na przyspieszenie do 100 km/h w 6 sekund, a jego maksymalna prędkość jest elektronicznie ograniczona przy 250 km/h.

Zobacz więcej o marce Audi
 

Komentuj:

~GRUSZA16 2007-02-19

Z ZEWNATRZ OKEYOSZ ALE W SRODKU CIULOWIZNA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu
A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu
W najbliższych dniach (17-18.01.2017) nastąpi zmiana organizacji ruchu na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Złotoryja i Legnica. Zostaną zamknięte jezdnie, a utrudnienia w ruchu potrwają przez około miesiąc.