Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Niewielkie zmiany w Lagunie

Niewielkie zmiany w Lagunie

10 lutego na targach motoryzacyjnych Auto-RAI w Amsterdamie zaprezentowany zostanie zmieniony Renault Laguna, który w sprzedaży pojawi się już na wiosnę.

Niewielkie zmiany w Lagunie

Facelifting Laguny nie będzie jednak jakiś znaczny. Na pierwszy rzut oka widać bardziej zaokrąglone kształty Laguny, przednia część zmieniona została w stylu Megane czy Modusa. Zmodyfikowane zostały m.in. grill chłodnicy, światła, które w opcji dostępne będą z systemem doświetlania zakrętów.

Pod maską prawie nic się nie zmieniło. Dostępne będą te same silniki, co obecnie, możliwe jedynie, że po lekkich korektach. Jedynie najmocniejsza wersja, Laguna GT, będzie dysponować mocniejszą jednostką. Dwulitrowy silnik benzynowy 160 KM zastąpiony zostanie jednostką o mocy 204 KM.

Laguna będzie posiadać bogatsze wyposażenie zarówno seryjne, jak i opcjonalne. Do wykończenia wnętrza zastosowane zostaną materiały o lepszej jakości. Usprawniona została także funkcjonalność kabiny, m.in. poprzez zastosowanie większego wyświetlacza.

Obecnie produkowana Laguna będzie wytwarzana do 2006 roku, wtedy to pojawi się jej następca, czyli trzecia generacja tego modelu. Wg zapowiedzi, powiększony model będzie wytwarzany na tej samej platformie, co nowa wersja Nissana Primera.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ITD ostro kontroluje autobusy i gimbusy
ITD ostro kontroluje autobusy i gimbusy
Nie mamy dobrych wiadomości po pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego. Inspekcja Transportu Drogowego skontrolowała we wrześniu pojazdy przewożące dzieci do szkoły. Okazało się, że co szósty jest niesprawny.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj