mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nightclub na kółkach

Nightclub na kółkach

Kolejna studyjna propozycja z targów samochodowych w Tokio. Toyota bB Concept to oferta dla młodego grona kierowców lubiących klubową atmosferę.

Nightclub na kółkach

Z pewnością nowa Toyota bB, gdyby trafiła do seryjnej produkcji, nie służyłaby tylko jako kolejny, zwykły środek lokomocji. Oznaczenie bB, czyli Black Box odpowiada całkowicie sylwetce i przeznaczeniu prototypowej Toyoty. Auto bazuje na płycie podłogowej zapożyczonej od modelu Yaris. Kanciasty kształt zapożyczony został od innego studyjnego modelu Toyoty – ScionxB, dzięki czemu bB - jak na miarę swoich możliwości (3,92 m. dł.,1,69 m. sz. i 1,62 m. wys.) - oferuje sporo miejsca dla wszystkich pasażerów.

Za wożenie „Klubowiczów” po miejskich aglomeracjach odpowiedzialny jest 1,5-litrowy, 4-cylindrowy silnik, który napędza bB na przednią oś.

Zamontowane (gdzie się tylko da) neonowe światła oraz profesjonalny system CarAudio z licznymi głośnikami czynią z koncepcyjnego bB prawdziwy klub nocny na kółkach.

Zobacz galerię zdjęć z Tokio Motor Show 2005

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.