Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nissan zaprasza do Genewy

Nissan zaprasza do Genewy

Podczas salonu samochodowego w Genewie Nissan zaprezentuje koncepcyjny model auta z segmentu B o nazwie Invitation. Będzie to zapowiedź przyszłych kompaktowych modeli marki. Auto na rynku europejskim ma pojawić się w 2013 roku.

Nissan zaprasza do Genewy
„Nazwa, jaką nadaliśmy koncepcyjnemu modelowi wiele wyjaśnia... Ten samochód ma zapraszać i zachęcać do korzystania z zalet, które oferuje. Takim zaproszeniem jest przyjemna dla zmysłów sylwetka nadwozia oraz przestronne i wygodne wnętrze, urządzone w przemyślany sposób przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych. To zaproszenie Nissana skierowane do klientów zainteresowanych zakupem kompaktowego hatchbacka", powiedział o nowym koncepcie Fracois Bancon, Zastępca Dyrektora Generalnego Działu Strategii Produktowej i Planowania Produktów.

Auto dołączy do Micry i Juke'a do walki o klientów w segmencie B. Samochód wyróżnia się opływowym kształtem. Projektanci linię profilu nazwali Squas Line, która razem z przednimi i tylnymi błotnikami powoduje, że auto wyróżnia się spośród innych. W środku Nissan gwarantuje funkcjonalność i nowoczesność oraz wysoką jakość.

Japoński producent dzięki zastosowanej technologii napędowej chce uzyskać emisję szkodliwych substancji poniżej 100g/km. Auto ma zostać wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne od Nissana m.in. Around View Monitor (AVM) system ułatwiający parkowanie równoległe. Innovation będzie również wyposażony w system ostrzegający kierowcę o tym co dzieje się wokół auta.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Nissan
Tematy w artykule: Nissan Nissan Concept targi Genewa Nissan Invitation

Podobne wiadomości:

Nissan Navara - EnGuard Concept do ratowania życia

Nissan Navara - EnGuard Concept do ratowania...

Premiery 2016-09-23

Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed Paryżem

Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed...

Aktualności 2016-09-23

Komentuj:

~Greg12 2012-02-07

Ja osobiście przy tej cenie paliwa raczej wybiorę PKP. Może dlatego ze na dworzec mam blisko.

~rita 2012-02-06

Nie kupię, jeśli PB i ON będą po 6-8 zł. Wybiorę rower i PKS

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fabryczne instalacje LPG i CNG - top 5
Fabryczne instalacje LPG i CNG - top 5
Postanowiliśmy wybrać 5 najciekawszych naszym zdaniem modeli, które są oferowane z fabryczną instalacją LPG lub CNG. Samochody z instalacją gazonową wciąż stanowią dużą alternatywne dla aut zasilanych benzyną lub olejem napędowym. Zaś auto z CNG to ciekawostka, ale warta uwagi.