mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nowa S-klasa w poniedziałek

Nowa S-klasa w poniedziałek

W najbliższy poniedziałek, 20 czerwca, zapraszamy na strony mojeauto.pl. W tym dniu Mercedes-Benz opublikuje pierwsze, oficjalne zdjęcia prasowe nowego modelu ze szczytu swojej oferty. Już w ten piątek relacja z polskiej premiery Klasy B.

Nowa S-klasa w poniedziałek

Tym samym najlepiej sprzedające się auto luksusowe świata, Mercedes Klasa S doczekało się długo zapowiadanej zmiany modelowej.

Począwszy od 1998 roku, przez siedem lat, znalazł on 470.000 nabywców, czym wypracował sobie pozycję lidera z 30% udziałem w segmencie F. Schodząca z rynku generacja (kod fabryczny W 220), nadała także ton stylistyczny wszystkim kolejnym samochodom z gamy Mercedesa.


TU zobacz wyposażenie i ceny obecnego Mercedesa Klasa S

I tym razem producent ze Stuttgartu zamierza wnieść dużo nowego. W zakresie designu możemy spodziewać się ewolucji w kierunku wskazanym przez CLS-a: a więc diamentowe w kształcie reflektory przednie rozdzielone wąskim, siatkowym grillem z wysmukłymi chromowanymi ramionami i niska linia boczna z wyraźnym "nacięciem" od przedniego nadkola do spoilera bagażnika.

Tak więc do poniedziałku nie psujemy sobie niespodzianki krążącymi po internecie zdjęciami zakamuflowanych modeli testowych i komputerowymi próbami wizualizacji samochodu. Już wkrótce przekonamy się na własne oczy czym nowy Mercedes Klasa S będzie starał się zdeklasować swoich rywali.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.