mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nowa S-klasa w poniedziałek

Nowa S-klasa w poniedziałek

W najbliższy poniedziałek, 20 czerwca, zapraszamy na strony mojeauto.pl. W tym dniu Mercedes-Benz opublikuje pierwsze, oficjalne zdjęcia prasowe nowego modelu ze szczytu swojej oferty. Już w ten piątek relacja z polskiej premiery Klasy B.

Nowa S-klasa w poniedziałek

Tym samym najlepiej sprzedające się auto luksusowe świata, Mercedes Klasa S doczekało się długo zapowiadanej zmiany modelowej.

Począwszy od 1998 roku, przez siedem lat, znalazł on 470.000 nabywców, czym wypracował sobie pozycję lidera z 30% udziałem w segmencie F. Schodząca z rynku generacja (kod fabryczny W 220), nadała także ton stylistyczny wszystkim kolejnym samochodom z gamy Mercedesa.


TU zobacz wyposażenie i ceny obecnego Mercedesa Klasa S

I tym razem producent ze Stuttgartu zamierza wnieść dużo nowego. W zakresie designu możemy spodziewać się ewolucji w kierunku wskazanym przez CLS-a: a więc diamentowe w kształcie reflektory przednie rozdzielone wąskim, siatkowym grillem z wysmukłymi chromowanymi ramionami i niska linia boczna z wyraźnym "nacięciem" od przedniego nadkola do spoilera bagażnika.

Tak więc do poniedziałku nie psujemy sobie niespodzianki krążącymi po internecie zdjęciami zakamuflowanych modeli testowych i komputerowymi próbami wizualizacji samochodu. Już wkrótce przekonamy się na własne oczy czym nowy Mercedes Klasa S będzie starał się zdeklasować swoich rywali.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.