mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nowa chińska marka celuje w Europę

Nowa chińska marka celuje w Europę

Podczas przyszłorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie zadebiutuje nowa marka pochodząca z Chin. W marcu 2013 poznamy markę Qoros.

Nowa chińska marka celuje w Europę
Chińskie koncerny produkujące auta są na tym etapie, na którym kiedyś były takie marki jak Hyundai czy Kia. Produktom pochodzącym z kraju ryżu jest jeszcze daleko do samochodów z Europy. Debiut nowej marki na rynku starego kontynentu będzie pierwszym starciem i sprawdzeniem jak nowe auta będą sobie radziły na trudnym rynku europejskim.

Marka Qoros może pochwalić się wsparciem takich poważnych koncernów jak Continental, Bosch, Valeo Magna Steyr czy Microsoft. Marka należy do firm Chery oraz Israel Corporation. Jak na razie Chińczycy udostępnili dwa zdjęcia gamy modelowej, którą zobaczymy w Genewie oraz szkic, który nakreśla nam stylistykę aut Qoros .

W Genewie zobaczymy czterodrzwiowego, kompaktowego sedana, który na rynku chińskim zadebiutuje już pod koniec tego roku. Na rynku starego kontynentu pojawi się na początku 2014 roku. Qoros celuje w sprzedaż roczną na rynkach Chin i Europy na poziomie 150 tys. egzemplarzy rocznie z maksymalnym wzrostem do 450 tys. sztuk aut. Cele są ambitne i nie jeden chiński producent już poległ w Europie. Czy Qoros będzie pierwszym, któremu uda się utrzymać wśród europejskiej konkurencji? Dowiemy się po prezentacji marki na salonie w Genewie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Qoros
Tematy w artykule: targi Genewa Qoros

Podobne wiadomości:

Nissan Micra Bose Personal Edition

Nissan Micra Bose Personal Edition

Premiery 2017-03-11

Bose, to jeden z liderów na rynku zestawów audio. Nissan wraz z Bose zaprezentował specjalną edycję modelu Micra. 

Toyota Yaris GRMN - 210 KM w maluchu

Toyota Yaris GRMN - 210 KM w maluchu

Aktualności 2017-02-22

Komentuj:

~Mr Wolf 2012-11-29

w przypadku Volvo współpraca z Chińskim konecrnem okazała się być bardzo owocna i co najważniejsze dała Szwedzkiej marce stabilność finansową

~haha 2012-11-12

taaa koljena która próbuje wejśc do Europy, jak to się skonczy wiadomo już teraz, żenujący poziiom wyposażenia, jakości i bezpieczeństwa, i nawet jak uda im się stworzyć sieć sprzedaży to sprzedadzą może kilka sztuk

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic