Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nowa gama Scenica

Nowa gama Scenica

Już niebawem na rynku!

Nowa gama Scenica

Renault wprowadza na rynek nową gamę Scenic'a. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii zastosowanych w Lagunie II, Scenic oferować będzie obecnie nowe systemy bezpieczeństwa biernego, z montowanym seryjnie układem kontroli toru jazdy ESP, układem wspomagania nagłego hamowania, pirotechnicznymi napinaczami pasów na tylnych bocznych siedzeniach, kurtynowymi poduszkami powietrznymi oraz, zależnie od poziomu wyposażenia, układem kontroli ciśnienia w oponach. Premierą światową będzie również wprowadzenie przez Renault w Scenic'u od czerwca Systemu PAX firmy Michelin.

Wiele starań poświęcono stylistyce i komfortowi wnętrza, wprowadzając szereg zmian zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdu. Zewnętrzne modernizacje objęły zmianę wyglądu reflektorów, atrapy chłodnicy i zderzaków. W ofercie w niektórych krajach dostępny będzie nowy system nawigacji i informacji o ruchu Carminat GPS. Wprowadzone zostają również nowe nazwy poszczególnych wersji: Authentique, Expression, Privilege i Dynamique o znacznie wyższym poziomie wyposażenia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Paryż Motor Show 2016 - najciekawsze premiery
Paryż Motor Show 2016 - najciekawsze premiery
W sobotę rusyzła W sobotę ruszyła kolejna edycja salonu motoryzacyjnego w Paryżu. Jest to jedna z najstarszych imprez samochodowych na świecie, a pierwsza edycja odbyła się 118 lat temu. Zobaczcie najciekawsze premiery podczas tegorocznego Mondial de l'Automobile 2016.