mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nowa gama Scenica

Nowa gama Scenica

Już niebawem na rynku!

Nowa gama Scenica

Renault wprowadza na rynek nową gamę Scenic'a. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii zastosowanych w Lagunie II, Scenic oferować będzie obecnie nowe systemy bezpieczeństwa biernego, z montowanym seryjnie układem kontroli toru jazdy ESP, układem wspomagania nagłego hamowania, pirotechnicznymi napinaczami pasów na tylnych bocznych siedzeniach, kurtynowymi poduszkami powietrznymi oraz, zależnie od poziomu wyposażenia, układem kontroli ciśnienia w oponach. Premierą światową będzie również wprowadzenie przez Renault w Scenic'u od czerwca Systemu PAX firmy Michelin.

Wiele starań poświęcono stylistyce i komfortowi wnętrza, wprowadzając szereg zmian zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pojazdu. Zewnętrzne modernizacje objęły zmianę wyglądu reflektorów, atrapy chłodnicy i zderzaków. W ofercie w niektórych krajach dostępny będzie nowy system nawigacji i informacji o ruchu Carminat GPS. Wprowadzone zostają również nowe nazwy poszczególnych wersji: Authentique, Expression, Privilege i Dynamique o znacznie wyższym poziomie wyposażenia.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport