mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nowe Kangoo we Frankfurcie

Nowe Kangoo we Frankfurcie

Od premiery pierwszej generacji tego samochodu w 1997 roku sprzedało się już przeszło 2.200.000 egzemplarzy tego modelu. Renault Kangoo zrewolucjonizowało segment samochodów rekreacyjno-użytkowych. Jego najnowsza odsłona jest właśnie prezentowana we Frankfurcie.

Nowe Kangoo we Frankfurcie

Długość nowego modelu wynosi 4,21 m, a więc będzie on o 18 centymetrów większy niż jego poprzednik. Dzięki temu polepszy się jakość podróżowania w jego wnętrzu. Miejsca dla pasażerów oraz bagażu będzie jeszcze więcej. Producent zapowiada polepszenie jakości materiałów wykańczających jego miejsce. Ergonomia przestrzeni ma być porównywalna z samochodami królującymi w segmencie MPV.

Tylna kanapa w celu zapewnienia maksymalnej przestrzeni będzie składana na płasko w proporcjach 60/40. W niektórych wersjach fotel przedniego pasażera będzie można złożyć w ten sam sposób. Standardowo bagażnik pomieści 600 litrów, aczkolwiek po złożeniu elementów jego wielkość wzrośnie do 2.866 litrów. W nowym Kangoo będzie można przewozić elementy, których długość wynosi nawet 2,5 metra. Kolejne 80 kilogramów bagażu będzie można przewieźć na dachu, który wyposażono w relingi.

Druga generacja "Kangura" będzie napędzana trzema jednostkami, z czego dwie będą benzynowe, a jedna wysokoprężna. Co do tej ostatniej, to będzie ona dostępna w trzech wersjach o różnej mocy. Znana z innych modeli unowocześniona jednostka dCi będzie rozwijać wachlarz mocy od 70KM przez 85KM aż do 105KM.

W standardowym wyposażeniu samochodu pojawią się takie systemy jak ABS, EBA, ESP oraz ASR. W opcji będzie można zamówić takie elementy jak tempomat, automatyczne reflektory, automatyczne wycieraczki oraz wiele innych rzeczy, które nie były dostępne w poprzedniej wersji.

Czytaj także:

Opel chętny na współpracę z Renault (2007-08-27)

Spóźnialski (2007-08-14)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Kangoo
Renault Kangoo
Cena podstawowa już od: 68 880 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault Kangoo Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Renault Kangoo

Podobne wiadomości:

Używane Renault Kangoo: Wytrwały

auto motor i sport 0000-00-00

Renault Kangoo od dziewięciu lat na rynku, nadal jest atrakcyjny dla poszukujących auta o większych możliwościach przewozowych.

Renault Scenic z nowym silnikiem

Renault Scenic z nowym silnikiem

Aktualności 2017-12-19

Komentuj:

~tomuś 2007-09-29

Nawet fajna

~cytrynek wielki fan 2007-09-11

z boku podobny do dacii logan mcv

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.