mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nowe Subaru Impreza w wersji 5-drzwiowej

Nowe Subaru Impreza w wersji 5-drzwiowej

Japończycy na startujących w tym tygodniu targach w Tokio zaprezentowali model koncepcyjny, który jest zapowiedzią nowego wariantu Imprezy. To kolejne wydanie pięciodrzwiowej wersji popularnej Imprezy.

Nowe Subaru Impreza w wersji 5-drzwiowej
Subaru Impreza  5-Door Concept charakteryzują wymiary 4 400 mm długości, 1 880 mm szerokości i 1 440 mm wysokości. Rozstaw osi to 2 670 mm. I to jedyne dane techniczne, jakie Subaru zdradza na chwilę przed startem targów Tokio Motor Show 2015.

Auto zdradza jednak kilka nowych elementów stylistycznych, które mają trafić do przyszłych modeli Subaru. Mamy przednie światła w kształcie "sokolich oczu" w zestawieniu z trapezoidalnym, niewielkim grillem. Pod przednimi kloszami znajdują się wcięcia w karoserii, zaś pomiędzy grillem i wlotem powietrza w zderzaku jest zbyt duża przestrzeń, prawdopodobnie na tablicę rejestracyjną. To sprawia, że grill wygląda na nieproporcjonalny.W tylnej części mamy mocno zarysowane nadkola, które przypominają te z nowej Toyoty Avensis oraz dużą ilość przetłoczeń. Koncepcyjny model ma świetnie prezentujące się felgi w dwukolorowej tonacji srebrno niebieskiej.Na razie Japończycy nie mówią nic o seryjnej wersji tego modelu, ale szanse na produkcje są i już czekamy na pierwsze wizualizacje auta w wersji STI.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Subaru Impreza
Subaru Impreza
Cena podstawowa już od: 105 825 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor Show

Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor...

Aktualności 2017-10-26

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Komentuj:

Moonblast 2016-08-26

Niesttey nie jest to najlepszy pomysł przynajmniej w mojej opinii

~ip 2015-10-28

Felgi do najgorszy element tego konceptu. Tandeta, kicz, nachalność

~pd 2015-10-28

Niewiele się różni od konceptu Imprezy sedana z 2010 roku. Może tym razem wersja produkcyjna będzie zbliżona do konceptu. Czekam na produkcyjną wersję nowego Viziva.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?
Sporym problemem na podkarpackim odcinku autostrady A4 jest mała liczba stacji benzynowych i Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP). Sytuacja niedługo się zmieni za sprawą przetargu na dzierżawę siedmiu miejsc.