mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nuccio Bertone w Genewie

Nuccio Bertone w Genewie

Nie będzie to jednak syn legendarnego założyciela biura projektowego, którego nie ma już niestety na tym świecie, a koncepcyjny model stworzony na cześć Nuccio. Koncept jest nową interpretacją supersamochodu.

Nuccio Bertone w Genewie
Samochód powstał z okazji 100-lecia marki. Nuccio jest wizją ekstremalnego sportowego auta, które w pełni przedstawia DNA marki projektującej berlinetty z centralnie umieszczonym silnikiem. Fani motoryzacji od razu powinni zobaczyć podobieństwo do innego legendarnego jednobryłowego konceptu. Mowa tu o koncepcyjnym Bertone Stratos Zero.

Przez cały roku samochód będzie prezentowany podczas wielu imprez motoryzacyjnych. Zadebiutuje  na stoisku Bertone w Genewie. Później pojawi się m.in. podczas Concorso Italiano na torze Laguan Seca oraz podczas imprezy Florence Unique Special Ones. Targi w Genewie rozpoczną się 8 marca.
Tematy w artykule: Bertone Genewa 2011

Podobne wiadomości:

Bertone blisko bankructwa

Bertone blisko bankructwa

Aktualności 2013-12-18

Bertone jednak upadnie?

Bertone jednak upadnie?

Aktualności 2014-07-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.