Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Nuccio Bertone w Genewie

Nuccio Bertone w Genewie

Nie będzie to jednak syn legendarnego założyciela biura projektowego, którego nie ma już niestety na tym świecie, a koncepcyjny model stworzony na cześć Nuccio. Koncept jest nową interpretacją supersamochodu.

Nuccio Bertone w Genewie
Samochód powstał z okazji 100-lecia marki. Nuccio jest wizją ekstremalnego sportowego auta, które w pełni przedstawia DNA marki projektującej berlinetty z centralnie umieszczonym silnikiem. Fani motoryzacji od razu powinni zobaczyć podobieństwo do innego legendarnego jednobryłowego konceptu. Mowa tu o koncepcyjnym Bertone Stratos Zero.

Przez cały roku samochód będzie prezentowany podczas wielu imprez motoryzacyjnych. Zadebiutuje  na stoisku Bertone w Genewie. Później pojawi się m.in. podczas Concorso Italiano na torze Laguan Seca oraz podczas imprezy Florence Unique Special Ones. Targi w Genewie rozpoczną się 8 marca.
Tematy w artykule: Bertone Genewa 2011

Podobne wiadomości:

Powstało tylko 5 sztuk takiego Volvo

Powstało tylko 5 sztuk takiego Volvo

Aktualności 2015-04-08

Bertone jednak upadnie?

Bertone jednak upadnie?

Aktualności 2014-07-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Sprawne hamulce zawsze są podstawą bezpiecznej jazdy samochodem. Dlatego kierowca szczególną uwagę powinien zwrócić na układ hamulcowy, by utrzymywać go w dobrej kondycji. Gdy przyjdzie moment, w który należy wyminięć jego elementy do warto wiedzieć jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe.