mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Odświeżone S40 i V50

Odświeżone S40 i V50

Volvo konsekwentnie wprowadza zmiany w swoich modelach. Po C30, XC60, V70 oraz XC70 teraz przyszedł czas na S40 i V50. Po przeprowadzonej modernizacji te dwa auta będą już bardziej odróżniać się stylistycznie.

Odświeżone S40 i V50

 Volvo S40 poprzez dodanie wielu elementów stylistycznych upodabniających je do innych  przedstawicieli z serii S, w tym głównie do S80, w dużo większym stopniu zmieniło swój charakter. Nowy łagodny przód jest nieco szerszy w stosunku do poprzednika. Jednocześnie za sprawą nowego grilla i powiększonego znaku Volvo, nowych reflektorów i niżej umiejscowionego wlotu powietrza, samochód wydaje się być niższy w porównaniu do poprzedniego modelu.
 
Najnowsze V50 z kolei upodobniło się do V70. Czarny grill z dużym znakiem Volvo jest jednym z elementów sportowej stylistyki samochodu. Nowe reflektory przednie i trzy rzeźbione wloty powietrza poniżej to kolejne charakterystyczne detale.
 
Dolna część tylnych świateł zarówno w S40, jak i V50 jest położona o 30 milimetrów wyżej niż przedtem, a same lampy mają nowy kształt. Światła stopu są wykonane w technologii LED. Nowy zderzak ma wbudowane reflektory w dolnych rogach, zaś niższa i szersza stylistyka jest uzupełniona zdecydowanymi poziomymi liniami rury wydechowej.
 
W obu samochodach zmodyfikowana została cała dolna część wewnętrznych paneli przednich drzwi. Zmianie uległ również kształt głośników systemu audio. Dzięki temu projektanci Volvo Cars zyskali przestrzeń na duży schowek mieszczący książkę w formacie A4, stojącą pionowo puszkę napoju lub leżącą butelkę wody. Przesuwana pokrywa zasłaniająca schowki, w których znajdują się dwa uchwyty na większe i mniejsze kubki, jest uzupełniona o elastyczny podłokietnik dla kierowcy.
 
Zobacz więcej o modelach Volvo S40 oraz Volvo V50


 

 
 

 


Podobne wiadomości:

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Aktualności 2016-11-21

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek Budweisera

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek...

Ciężarówki i Autobusy 2016-10-27

Komentuj:

~darek 2010-01-04

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem S40 2008r 2.0 d i powiem: z tym samochodem jestem częściej na serwisie niż z 8 letnim nissanem. Katastrofa. zastanawiam się nad wymianą na forda. Tańszy a jakościowo podobny, no i serwis tańszy. szkoda mówić.

~sebekg 2007-06-11

jak widac ze starego da sie znobic i nowe:) co robi volvo i dobrze tak trzymac

~t-bag 2007-06-07

autka sa naprawde klasa i nietylko wyglada zewnetrzny ale i wykonczenie srodka no klasa tylko niestety niestac mnie na takie cacka ale kto wie moze w przyszloscie niedalekiej;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.