mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Odświeżony PT

Odświeżony PT

Nietypowemu autu Chryslera należał się facelifting. Produkowany od 1999 roku PT Cruiser mimo swych zalet traci na popularności i trzeba było ożywić jego wizerunek.

Odświeżony PT

Chrysler PT Cruiser jest faktycznie jednym z tych aut, które mają własną twarz. Niemniej wydaje się, że ci którzy byli nim zainteresowani już go posiadają. Facelifting objął więc głównie przód, który zyskał nowy wygląd dzięki nowym "oczom", co ma przysporzyć autu nowych klientów. Zmieniło się również wnętrze i moc poszczególnych modeli.

 


TU zobacz wyposażenie i ceny aktualnej wersji PT Cruisera

Oprócz nowego kształtu reflektorów PT dostał bardziej dystyngowany grill i inne reflektory przeciwmgłowe. Standardowy spoiler na tylnej klapie poprawia teraz aerodynamikę auta. Pod maską wzmocniono 2,4-litrowy silnik z 223 do 230 KM. Natomiast większe zmiany objęły wnętrze, które ma teraz zdecydowanie większe zegary i bardziej luksusowe wykończenie, dodano także wiele nowych schowków i drobnych usprawnień.

 


TU znajdziesz ofertę używanych aut Chrysler PT Cruiser

W samochodzie o takich kształtach, w którym dają o sobie znać opory i szumy opływającego powietrza postarano się także o dodatkowe wyciszenie wnętrza. Teraz PT Cruiser ma lepsze wygłuszenie drzwi, okien, tylniej części podłogi pojazdu, okolic słupka A i całej deski rozdzielczej. Inne maty użyte do wyciszenia części mechanicznych (system wentylacji i nawiewu) mają dodatkowo zwiększyć komfort podróży.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.