mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Opel w Genewie

Opel w Genewie

Trzy światowe premiery Opla podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego

Opel w Genewie

Opel kontynuuje ofensywę modelową trzema swymi premierami, jak również licznymi nowościami, debiutującymi w trakcie tegorocznego Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie (6 – 16 marca 2003). Największą atrakcją stoiska Opla jest Signum, nowy model przekraczający granice tradycyjnych definicji, tworzący nowy segment rynku - “Klasę Signum.” Ten nowatorski pojazd o długim rozstawie osi łączy w sobie elegancję z doskonałą dynamiką jazdy, ogromną elastycznością aranżacji wnętrza i wysokim poziomem komfortu.

Nowy Speedster Turbo, również mający swoją premierę w Genewie, to dynamizm i przyjemność prowadzeni. Dwulitrowy silnik ECOTEC turbo o mocy 147 kW (200 KM) czyni z niego wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla entuzjastów szybkiej jazdy sportowej. Samochód ten rozpędza się od 0 do 100 km/h zaledwie w 4,9 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 243 km/h.

Trzecią premiera Opla jest samochód koncepcyjny GTC Genčve (Gran Turismo Compact). Pojazd ten odzwierciedla dynamikę nowych konstrukcji Opla i obrazuje filozofię marki, której echa odnajdziemy w przyszłych modelach. Ten sportowy sedan (długość/szerokość/wysokość: 4,349/1,773/1,352 m) charakteryzuje się obniżona sylwetką i łukowatym dachem, co nadaje mu odpowiedni wygląd, podkreślony

19-calowymi felgami aluminiowymi. Inne detale Opla GTC Genčve to miedzy innymi trójwymiarowe reflektory z przodu i z tyłu, których powierzchnia przypomina wyglądem szlifowany diament. Opel GTC Geneve ma przyciemniony, przezroczysty dach, rozciągający się od przedniej do tylnej szyby. GTC może pomieścić w komfortowych warunkach czterech pasażerów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!