mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Oto zapowiedź nowego Defendera

Oto zapowiedź nowego Defendera

Na zbliżającej się wystawie samochodowej we Frankfurcie będzie można zobaczyć, jak być może będzie wyglądał następca obecnego Defendera.

Oto zapowiedź nowego Defendera
Koncepcyjny Land Rover DC100 to nowoczesna interpretacja słynnego modelu Land Rover Defender, która powstała dzięki grupie najlepszych projektantów i inżynierów marki, kierowanych przez Gerry’ego McGoverna.

Land Rover DC100 to oczywiście potwierdzenie najważniejszych cech, jakimi ten terenowy model charakteryzował się na przestrzeni lat. Wytrzymałość oraz funkcjonalność, jakimi odznaczają się pełnoprawne samochody terenowe. Jednocześnie jednak koncept pokazuje pewną drogę, którą w przyszłości być może pójdą auta tej brytyjskiej marki. Nie tylko nowy Defender.- Zmiana i odświeżenie ikony wśród pojazdów terenowych, jaką niewątpliwie jest model Defender, jest jednym z największych wyzwań w świecie motoryzacji. To samochód, który inspiruje ludzi na całym świecie, dlatego tak ważna jest prezentacja kierunku jego rozwoju. Właśnie rozpoczynamy pierwszy etap tworzenia Land Rovera na miarę XXI wieku – mówi Garry McGrovern, Design Director marki Land Rover.

Premiera koncepcyjnego Land Rovera DC100 na targach we Frankfurcie to początek czteroletniej pracy nad nowym modelem Defendera, w tworzeniu którego mają pomóc obecni i przyszli klienci. Land Rover będzie chciał bowiem uwzględnić przy pracach nad nim wszelkie potrzeby i pomysły, jakie wyjdą także od obecnych użytkowników tego modelu. Nowy Defender ma bowiem nie tylko pozostać ikoną auta terenowego, ale ma spełniać także wymogi zmieniającego się świata motoryzacji.

Premiera rynkowa nowej generacji Land Rovera Defender planowana jest na 2015 rok.

Podobne wiadomości:

Land Rover Defender powróci?

Land Rover Defender powróci?

Aktualności 2016-07-15

Nowy Land Rover Defender pojawi się później

Nowy Land Rover Defender pojawi się później

Aktualności 2016-02-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.