mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Oto zapowiedź nowego Defendera

Oto zapowiedź nowego Defendera

Na zbliżającej się wystawie samochodowej we Frankfurcie będzie można zobaczyć, jak być może będzie wyglądał następca obecnego Defendera.

Oto zapowiedź nowego Defendera
Koncepcyjny Land Rover DC100 to nowoczesna interpretacja słynnego modelu Land Rover Defender, która powstała dzięki grupie najlepszych projektantów i inżynierów marki, kierowanych przez Gerry’ego McGoverna.

Land Rover DC100 to oczywiście potwierdzenie najważniejszych cech, jakimi ten terenowy model charakteryzował się na przestrzeni lat. Wytrzymałość oraz funkcjonalność, jakimi odznaczają się pełnoprawne samochody terenowe. Jednocześnie jednak koncept pokazuje pewną drogę, którą w przyszłości być może pójdą auta tej brytyjskiej marki. Nie tylko nowy Defender.- Zmiana i odświeżenie ikony wśród pojazdów terenowych, jaką niewątpliwie jest model Defender, jest jednym z największych wyzwań w świecie motoryzacji. To samochód, który inspiruje ludzi na całym świecie, dlatego tak ważna jest prezentacja kierunku jego rozwoju. Właśnie rozpoczynamy pierwszy etap tworzenia Land Rovera na miarę XXI wieku – mówi Garry McGrovern, Design Director marki Land Rover.

Premiera koncepcyjnego Land Rovera DC100 na targach we Frankfurcie to początek czteroletniej pracy nad nowym modelem Defendera, w tworzeniu którego mają pomóc obecni i przyszli klienci. Land Rover będzie chciał bowiem uwzględnić przy pracach nad nim wszelkie potrzeby i pomysły, jakie wyjdą także od obecnych użytkowników tego modelu. Nowy Defender ma bowiem nie tylko pozostać ikoną auta terenowego, ale ma spełniać także wymogi zmieniającego się świata motoryzacji.

Premiera rynkowa nowej generacji Land Rovera Defender planowana jest na 2015 rok.

Podobne wiadomości:

Defender się broni

auto motor i sport 0000-00-00

Land Rover Defender - żegnamy legendę

Land Rover Defender - żegnamy legendę

Aktualności 2016-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.