mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Peugeot pokazuje Urban Crossover Concept

Peugeot pokazuje Urban Crossover Concept

W Pekinie francuski producent oprócz specjalne gamy modelowej Roland Garros przeznaczonej na rynek chiński pokazał również koncepcyjny model Urban Crossover Concept.

Peugeot pokazuje Urban Crossover Concept
Targi, takie jak te w Pekinie, to miejsce, gdzie producenci prezentują nowe modele, głównie przeznaczone na lokalny rynek. Z kolei inni, chcąc jedynie zaznaczyć swoją obecność na tej imprezie, prezentują modele koncepcyjne. Tak zrobił Peugeot, pokazując Urban Crossover Concept.

Peugeot stworzył auto, jak twierdzi, dla nowej generacji mieszkańców XXI wieku, którzy wciąż lubią miasto, mieszkają w nim, tworzą swój świat wokół niego, ale wciąż chcą czasem z niego uciec. Urban Crossover Concept został stworzony przez zespół projektantów z Style Peugeot w Paryżu, którzy współpracowali przy koncepcie z projektantami z Szanghaju i Sao Paulo.

Auto charakteryzuje się długością ponad 4 metrów i szerokością 1.74 m. Urban Crossover Concept prezentuje jakby rozwinięcie stylistyki, którą zobaczyliśmy w modelu 208. Jak na razie Peugeot nie przewiduje wprowadzenia tego modelu do produkcji, a pewne jest tylko to, że ten koncepcyjny model będzie pokazany również na jesiennych targach w Paryżu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot Peugeot Concept Pekin targi w Pekinie

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Aktualności 2016-12-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic