mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Peugeot pokazuje Urban Crossover Concept

Peugeot pokazuje Urban Crossover Concept

W Pekinie francuski producent oprócz specjalne gamy modelowej Roland Garros przeznaczonej na rynek chiński pokazał również koncepcyjny model Urban Crossover Concept.

Peugeot pokazuje Urban Crossover Concept
Targi, takie jak te w Pekinie, to miejsce, gdzie producenci prezentują nowe modele, głównie przeznaczone na lokalny rynek. Z kolei inni, chcąc jedynie zaznaczyć swoją obecność na tej imprezie, prezentują modele koncepcyjne. Tak zrobił Peugeot, pokazując Urban Crossover Concept.

Peugeot stworzył auto, jak twierdzi, dla nowej generacji mieszkańców XXI wieku, którzy wciąż lubią miasto, mieszkają w nim, tworzą swój świat wokół niego, ale wciąż chcą czasem z niego uciec. Urban Crossover Concept został stworzony przez zespół projektantów z Style Peugeot w Paryżu, którzy współpracowali przy koncepcie z projektantami z Szanghaju i Sao Paulo.

Auto charakteryzuje się długością ponad 4 metrów i szerokością 1.74 m. Urban Crossover Concept prezentuje jakby rozwinięcie stylistyki, którą zobaczyliśmy w modelu 208. Jak na razie Peugeot nie przewiduje wprowadzenia tego modelu do produkcji, a pewne jest tylko to, że ten koncepcyjny model będzie pokazany również na jesiennych targach w Paryżu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot Peugeot Concept Pekin targi w Pekinie

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Aktualności 2016-10-11

Peugeot 508 RXH 2012

auto motor i sport 0000-00-00

Hybrydowy off-roadowiec. Świetnie wyposażony, sprawny na drodze, radzi sobie w lekkim terenie, a dzięki unikalnemu połączeniu silników wysokoprężnego i elektrycznego jest wyjątkowo oszczędny. Peugeot 508 RXH ma dużo atutów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.