mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Pickup Peugeota

Pickup Peugeota

Już w maju oferta sprzedażowa Peugeota zostanie powiększona o pickupa zbudowanego na bazie modelu 207. Niestety model o nazwie Hoggar będzie produkowany i sprzedawany wyłącznie na rynku brazylijskim.

Pickup Peugeota
Zaprojektowany w Brazylii i przeznaczony na rynek brazylijski, nowy pickup jest w pełni dostosowany do oczekiwań tamtejszych klientów. Dzięki niemu Peugeot potwierdza i umacnia swoją pozycję i obecność na rynku brazylijskim jako miejscowy producent. Peugeot Hoggar produkowany będzie w fabryce w Porto Real, w stanie Rio de Janeiro, w Brazylii. Będzie kolejną wersją, po hatchbacku, sedanie, SW i SW Escapade, uznanego modelu Peugeot 207 do Brasil.

Nazwa modelu, Hoggar, przejęta została z nazwy konceptu francuskiej marki i wyraża moc, wytrzymałość i działanie. Auto z jednej strony sprawia wrażenie solidnego i niezawodnego, ale z drugiej także dynamicznego. Hoggar powinien dobrze sprawować się zarówno w ruchu miejskim, jak i po zjeździe z utwardzonej nawierzchni.

Pickup Peugeota oferuje spore właściwości użytkowe (skrzynia ładunkowa o pojemności 1.151 litrów i ładowności 742 kg), ale jednocześnie stawia na wysoki poziom komfortu i wykończenia. Wprowadzony do sprzedaży w maju Peugeot Hoggar dostępny będzie w trzech wersjach wykończenia i dwóch wersjach silników flex o pojemnościach 1,4 oraz 1,6 litra.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot pickup

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Peugeot 308 - akcja serwisowa

Aktualności 2016-12-28

Komentuj:

~Sas 2010-03-12

Zbyt odważny jak na pikapa!

~zen 2010-03-12

maska peugeota na fiacie strada :P

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech