mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Pickup Peugeota

Pickup Peugeota

Już w maju oferta sprzedażowa Peugeota zostanie powiększona o pickupa zbudowanego na bazie modelu 207. Niestety model o nazwie Hoggar będzie produkowany i sprzedawany wyłącznie na rynku brazylijskim.

Pickup Peugeota
Zaprojektowany w Brazylii i przeznaczony na rynek brazylijski, nowy pickup jest w pełni dostosowany do oczekiwań tamtejszych klientów. Dzięki niemu Peugeot potwierdza i umacnia swoją pozycję i obecność na rynku brazylijskim jako miejscowy producent. Peugeot Hoggar produkowany będzie w fabryce w Porto Real, w stanie Rio de Janeiro, w Brazylii. Będzie kolejną wersją, po hatchbacku, sedanie, SW i SW Escapade, uznanego modelu Peugeot 207 do Brasil.

Nazwa modelu, Hoggar, przejęta została z nazwy konceptu francuskiej marki i wyraża moc, wytrzymałość i działanie. Auto z jednej strony sprawia wrażenie solidnego i niezawodnego, ale z drugiej także dynamicznego. Hoggar powinien dobrze sprawować się zarówno w ruchu miejskim, jak i po zjeździe z utwardzonej nawierzchni.

Pickup Peugeota oferuje spore właściwości użytkowe (skrzynia ładunkowa o pojemności 1.151 litrów i ładowności 742 kg), ale jednocześnie stawia na wysoki poziom komfortu i wykończenia. Wprowadzony do sprzedaży w maju Peugeot Hoggar dostępny będzie w trzech wersjach wykończenia i dwóch wersjach silników flex o pojemnościach 1,4 oraz 1,6 litra.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot pickup

Podobne wiadomości:

Hoggar – Peugeot jakiego nie znamy

auto motor i sport 0000-00-00

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Komentuj:

~Sas 2010-03-12

Zbyt odważny jak na pikapa!

~zen 2010-03-12

maska peugeota na fiacie strada :P

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.