Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Pickup Peugeota

Pickup Peugeota

Już w maju oferta sprzedażowa Peugeota zostanie powiększona o pickupa zbudowanego na bazie modelu 207. Niestety model o nazwie Hoggar będzie produkowany i sprzedawany wyłącznie na rynku brazylijskim.

Pickup Peugeota
Zaprojektowany w Brazylii i przeznaczony na rynek brazylijski, nowy pickup jest w pełni dostosowany do oczekiwań tamtejszych klientów. Dzięki niemu Peugeot potwierdza i umacnia swoją pozycję i obecność na rynku brazylijskim jako miejscowy producent. Peugeot Hoggar produkowany będzie w fabryce w Porto Real, w stanie Rio de Janeiro, w Brazylii. Będzie kolejną wersją, po hatchbacku, sedanie, SW i SW Escapade, uznanego modelu Peugeot 207 do Brasil.

Nazwa modelu, Hoggar, przejęta została z nazwy konceptu francuskiej marki i wyraża moc, wytrzymałość i działanie. Auto z jednej strony sprawia wrażenie solidnego i niezawodnego, ale z drugiej także dynamicznego. Hoggar powinien dobrze sprawować się zarówno w ruchu miejskim, jak i po zjeździe z utwardzonej nawierzchni.

Pickup Peugeota oferuje spore właściwości użytkowe (skrzynia ładunkowa o pojemności 1.151 litrów i ładowności 742 kg), ale jednocześnie stawia na wysoki poziom komfortu i wykończenia. Wprowadzony do sprzedaży w maju Peugeot Hoggar dostępny będzie w trzech wersjach wykończenia i dwóch wersjach silników flex o pojemnościach 1,4 oraz 1,6 litra.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot pickup

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Aktualności 2016-10-11

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Premiery 2016-09-07

Komentuj:

~Sas 2010-03-12

Zbyt odważny jak na pikapa!

~zen 2010-03-12

maska peugeota na fiacie strada :P

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy wyrok TK - czy policja może zatrzymywać prawo jazdy?
Znamy wyrok TK - czy policja może zatrzymywać prawo jazdy?
Dzisiaj Trybunał Konstytucyjny pochylił się nad skargą Rzecznika Praw Obywatelskich i wydał wyrok w sprawie zatrzymywania przez funkcjonariuszy uprawnień kierującym, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o 50 km/h.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj