mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Pickup Peugeota

Pickup Peugeota

Już w maju oferta sprzedażowa Peugeota zostanie powiększona o pickupa zbudowanego na bazie modelu 207. Niestety model o nazwie Hoggar będzie produkowany i sprzedawany wyłącznie na rynku brazylijskim.

Pickup Peugeota
Zaprojektowany w Brazylii i przeznaczony na rynek brazylijski, nowy pickup jest w pełni dostosowany do oczekiwań tamtejszych klientów. Dzięki niemu Peugeot potwierdza i umacnia swoją pozycję i obecność na rynku brazylijskim jako miejscowy producent. Peugeot Hoggar produkowany będzie w fabryce w Porto Real, w stanie Rio de Janeiro, w Brazylii. Będzie kolejną wersją, po hatchbacku, sedanie, SW i SW Escapade, uznanego modelu Peugeot 207 do Brasil.

Nazwa modelu, Hoggar, przejęta została z nazwy konceptu francuskiej marki i wyraża moc, wytrzymałość i działanie. Auto z jednej strony sprawia wrażenie solidnego i niezawodnego, ale z drugiej także dynamicznego. Hoggar powinien dobrze sprawować się zarówno w ruchu miejskim, jak i po zjeździe z utwardzonej nawierzchni.

Pickup Peugeota oferuje spore właściwości użytkowe (skrzynia ładunkowa o pojemności 1.151 litrów i ładowności 742 kg), ale jednocześnie stawia na wysoki poziom komfortu i wykończenia. Wprowadzony do sprzedaży w maju Peugeot Hoggar dostępny będzie w trzech wersjach wykończenia i dwóch wersjach silników flex o pojemnościach 1,4 oraz 1,6 litra.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot pickup

Podobne wiadomości:

Hoggar – Peugeot jakiego nie znamy

auto motor i sport 0000-00-00

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Aktualności 2016-10-11

Komentuj:

~Sas 2010-03-12

Zbyt odważny jak na pikapa!

~zen 2010-03-12

maska peugeota na fiacie strada :P

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.