mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Pierwsze zdjęcia Maserati Quattroporte

Pierwsze zdjęcia Maserati Quattroporte

Maserati odsłoniło najnowszą generację swojej topowej limuzyny. Najnowszy konkurent niemieckich wyjadaczy segmentu po raz pierwszy pojawi się na targach motoryzacyjnych w Detroit.

Pierwsze zdjęcia Maserati Quattroporte
Maserati udostępniło pierwsze zdjęcia nowego Quattroporte. Stylistyka zewnętrzna auta to ewolucja poprzedniego modelu. Już poprzednia generacja Maserati prezentowała to co we włoskiej stylistyce najlepsze. Zapewne projektanci Maserati mogliby stworzyć samochód o stylistyce, która znów namieszałaby w segmencie limuzyn. Jednak Maserati zdecydowało, że to jeszcze nie czas na rewolucje.

Zmiany, które zauważymy od razu to przednie reflektory, które posiadają "schodkowy" kształt. Dodając do tego bardziej wybrzuszone tylne nadkola otrzymujemy agresywną stylistykę tego auta, w porównaniu do poprzednika. Tylna cześć to zmienione końcówki wydechów, które w najnowszym wydaniu przyjęły kwadratowy kształt.

Pod maskę trafi jednostka V8 konstrukcji Ferrari zmieniona na potrzeby Maserati. Świat najbardziej jednak czeka na turbodoładowany motor V6, o którym na razie wiadomo jedynie, że opracowywany jest za murami fabryki w Maranello.

Podobne wiadomości:

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Kolejna akcja serwisowa samochodów Maserati

Samochody luksusowe 2016-09-08

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Maserati MC12 - powrót bestii z trójzębem

Samochody luksusowe 2016-08-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja podsumowuje długi weekend
Policja podsumowuje długi weekend
Kolejny długi weekend za nami. Pomimo tego, że nad bezpieczeństwem podróżujących czuwało kilka tysięcy funkcjonariuszy - statystyki nadal są przerażające.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech