mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Pinifarina Cambiano Concept w pełnej okazałości

Pinifarina Cambiano Concept w pełnej okazałości

Legendarne biuro projektowe, Pininfarina przedstawiło koncepcyjny model o nazwie Cambiano, który będzie można oglądać na salonie samochodowym w Genewie. Po kilkunastu dniach, w których pokazywano tajemnicze zwiastuny dziś możemy oglądać zdjęcia auta w pełnej krasie.

Pinifarina Cambiano Concept w pełnej okazałości
Koncepcyjny model posiada silnik elektryczny przy każdym kole. Auto zasilane jest albo przez akumulatory albo przez wysokoprężną turbinę. Możliwe jest również zasilanie z obu źródeł naraz. Moc maksymalna odpowiada wtedy 816 KM. Dzięki temu auto osiąga pierwszą setkę w czasie 4.2 sekundy i maksymalną prędkość 250 km/h. Zasięg koncepcyjnego modelu wynosi 804 km.

Samochód przedstawia ciekawy design określający wizję włoskiej marki dotyczą bardzo modnych ostatnio supersportowych sedanów. Od strony kierowcy auto posiada tylko jedne skrzydło drzwi, zaś od strony pasażera przedniego fotela przednie skrzydło drzwi otwiera się normalnie, zaś dodane tylnie przeciwnie do niego. Ciekawym zabiegiem jest przeszklony dach z artystyczną ramą dachową. Samochód w pełnej okazałości zostanie pokazany na targach w Genewie, które rozpoczną się już za tydzień.
Tematy w artykule: Pininfarina targi Genewa

Podobne wiadomości:

Opel Meriva - znamy następce

Opel Meriva - znamy następce

Aktualności 2016-11-07

Genewa 2016 ruszyła na dobre!

Genewa 2016 ruszyła na dobre!

Aktualności 2016-03-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes Digital Light HD - rewolucyjne światła ze Stuttgartu
Mercedes Digital Light HD - rewolucyjne światła ze Stuttgartu
Mercedes przedstawił nowe reflektory, które zostały wykonane w technologi HD. Nowe lampy "potrafią" wyświetlać znaki na drodze. Rewolucyjne rozwiązanie techniczne trafi do przyszłych modeli Mercedesa.