mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Polska premiera Focusa II

Polska premiera Focusa II

W końcu - Accent, Almera, Astra, Cerato, Civic, Cordoba, Corolla, C4, Megane, Octavia, Stilo i 307 doczekały się nowego rywala w klasie kompakt. Teraz segment C będzie jeszcze bardziej konkurencyjny.

Polska premiera Focusa II

Zaprezentowana we wrześniu zeszłego roku, nowa generacja Forda Focusa doczekała się premiery na naszym rynku. Po sześciu latach sukcesów poprzednika przyszedł czas na zmianę. Tym bardziej, że do boju wystartowały już nowy VW Golf piątej generacji i Opel Astra III. Do tego obydwa doczekały się już kolejnych wersji nadwoziowych.

Zobaczymy w jakim stopniu nowy Focus II będzie lepszy od swojego - przełomowego dla firmy - poprzednika i czy uda mu się doścignąć konkurencję.

Forpocztę dla nowego Forda stanowił model C-Max, który bazując na płycie podwoziowej Focusa II i będąc w sprzedaży od stycznia zeszłego roku, zdołał zaskarbić sobie uznanie klientów. Podobne wizualnie, dwie wersje nadwoziowe Focusa II mają kontynuować tę dobrą passę.

Już jutro - w czwartek, specjalnie dla Państwa, przekażemy relację z polskiego pokazu przedpremierowego Focusa II. Wysłannik naszej redakcji będzie obecny na tej ważnej dla polskiego rynku motoryzacyjnego imprezie i przekaże najświeższe wrażenia z jazdy oraz zdjęcia.

Zapraszamy już jutro!


Dotychczasowe artykuły o C-Max i Focus II :

Będzie nowy Focus

Paryż miejscem światowej premiery nowego Focusa

Maksymalny Ford

Jazda na Maxa

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - szykują się kolejne zmiany?
Prawo jazdy - szykują się kolejne zmiany?
Szykują się spore zmiany w kursach na prawo jazdy. Nowe przepisy przewidują, że kierowca musiałby zdawać egzamin co rok. Takie zmiany na pewno wywołają duży sprzeciw opinii publicznej.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech