mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Prototypowy HED-1

Prototypowy HED-1

Hyundai zaprezentuje podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie nowy samochód koncepcyjny o nazwie HED-1. Projekt ten jest elementem długoterminowej strategii mającej na celu stopniowe zwiększanie zaangażowania koncernu na rynku europejskim.

Prototypowy HED-1

Prototyp HED-1 jest logiczną kontynuacją motywów zaprezentowanych w koncepcie E3 (E-cubed) w 2004 roku. Oba koncepcyjne modele zostały stworzone przez Europejskie Centrum Projektowe Hyundaia w Russelsheim pod kierownictwem Gregora Guillaume'a. HED-1 pokazuje wiele aspektów, które mogą zostać następnie wykorzystane przy powstanie małego, miejskiego samochodu z segmentu MPV. Na razie Hyundai zaprezentował wyłącznie rysunek studyjnego modelu, więcej szczegółów poznamy po 1 marca.

"Ponieważ nasi klienci wymagają, by samochody były bardziej dopasowane i przydatne pod kątem stylu życia, prototypy takie jak HED-1 pozwalają nam przygotować się do spełniania tych oczekiwań, jak również sprawdzić przyszłe reakcje potencjalnych klientów. Same w sobie są najczystszą formą praktycznych badań projektowych, a także istotną wskazówką dla nadchodzących innowacji produkcyjnych" - powiedział Gregory Guillaume.

Podczas wystawy Hyundai zaprezentuje kolejną premierę - nową wersję XG, sprzedawanego również pod nazwą Grandeur. Ten model klasy E odzwierciedla trend europejskiej stylizacji, który pojawił się również w nowej Sonacie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.