mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Q7 na żywo

Q7 na żywo

Wiele hałasu o wielkie auto - tak w skrócie można określić to, co dzieje się wokół zapowiadanej już od dawna premiery nowego modelu Audi. Widać, że firma stara się jak może podsycić zainteresowanie swoim pierwszym SUVem.

Q7 na żywo

Producent nie tylko nie dba o ukrywanie swojego auta - wręcz przeciwnie - co raz to światek motoryzacyjny obiegają nowe rewelacje na jego temat.

Najpierw głośno było o zaprezentowanym w styczniu 2003 roku koncepcie Pikes Peak. Następnie firma zadbała, aby decyzja co do ostatecznej nazwy auta jak najszerszym echem odbiła się w mediach branżowych - poprzez pokazanie pierwszych, nieoficjalnych zdjęć Q7 ( i 2 terenówki Audi).

Z kolei na początku tego roku Audi zdecydowało się pokazać SUVa na wewnętrznej prezentacji firmy z obchodów 25-lecia wprowadzenia systemu quattro (W mgnieniu oka Q7). Teraz nie ma już więc praktycznie żadnych przeciwwskazań, by jeszcze przed oficjalnym debiutem we wrześniu we Frankfurcie, samochód ujrzał światło dzienne.

Tak też się stało w Anglii, gdzie serwis AutoCar miał okazję zobaczyć auto podczas sesji testowej. Obecne Audi Q7 nie różni się niemal wcale od wcześniej testowanych wersji. W związku z czym, należy spodziewać się, że jest to już ostateczny wygląd auta.

Tym bardziej więc Audi zrobiło dobry ruch - nie mając na razie w ofercie terenówki, pokazuje nadchodzącą propozycję. Bez ewentualnego uszczerbku na własnej sprzedaży, prezentuje klientom konkurencji na co mogą zaczekać i ... nie pójść do BMW, Mercedesa lub Volvo.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.