Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Renault Trafic

Renault Trafic

Nowy Trafic od września w Polsce.

Renault Trafic

Pod koniec 1997 roku, w momencie wprowadzenia do sprzedaży Kangoo i nowego Master’a koncern Renault wyznaczył sobie cel odzyskania pierwszego miejsca na rynku samochodów użytkowych w Europie. Cel ten został osiągnięty w październiku 1998 roku. Koncern Renault powrócił wówczas na miejsce, które zajmował przez 12 lat (od 1981 do 1993) i które zajmuje w dniu dzisiejszym z 14,1% udziałem w sprzedaży samochodów użytkowych. Do tego sukcesu przyczyniło się w znacznym stopniu Kangoo wprowadzone na rynek w 1997 oraz Master - wybrany « Van of the year 1998 ».

Od jesieni 2001 roku Renault wprowadza na rynki europejskie - w tym również na rynek polski - NOWEGO TRAFIC’a.

Nowy TRAFIC łączący mocny i oryginalny design, własności użytkowe, rekordowo niskie koszty eksploatacji z komfortem i bezpieczeństwem na najwyższym poziomie staje się nowym wzorcem w segmencie kompaktowych furgonów.

Wprowadzenie Nowego Trafic’a na rynek polski nastąpiło 10 września 2001.

W momencie rozpoczęcia sprzedaży Nowy Trafic będzie dostępny w wersji furgon L1H1, z silnikami 1.9 dCi/82 KM i 1.9 dCi/100 KM i ładownościami 1000 kg i 1200 kg. Pod koniec 2001 roku pojawią się wersje: furgon L2H1 i kombi L1H1 (do przewozu 6 - 9 osób). Pozostałe wersje z bardzo szerokiej gamy będą się pojawiały sukcesywnie w 2002 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?