mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Rodzinna Impreza

Rodzinna Impreza

Subaru ujawniło kilka nowych zdjęć kolejnej wersji nadwoziowej Imprezy XV. Zamiast rajdowych skojarzeń tym razem japońska marka stawia na potrzeby rodziny.

Rodzinna Impreza
W porównaniu z egzemplarzem prezentowanym w tym roku na salonie samochodowym w Genewie, nowa edycja Subaru Imprezy XV zaprezentowana na zdjęciach ma nowy grill i relingi dachowe. Samochód będzie napędzany jednym z dwóch oferowanych silników. Pierwszy to benzyniak o pojemności 2.0 l. i mocy 150 KM. W ofercie znajdzie się także nowatorski diesel oparty na konstrukcji boksera, który także generuje 150 KM i maksymalny moment 350 Nm.


Impreza z pakietem crossover ma 4,43 m długości, 1,77 m szerokości i 1,52 m wysokości, czyli wymiary, które spokojnie pozwolą zabrać bagaże na krótki urlop.

Według wstępnych szacunków, Subaru Impreza XV będzie kosztować na polskim rynku około 100 tys. zł.

Podobne wiadomości:

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Komentuj:

~mercel 2010-07-02

Takim samochodem to i ja bym pojezdizl, tylko to wszystko kosztuje, nawet 2-3 letnie nie sa tanie. Saisad dostal jednak kredyt w Geitn, no i co mnie zdziwilo dali mu na auto uzywane.

~Arni 2010-06-30

Raczej nie na moją kieszeń takie kombi. Rozglądam się za czymś używanym ale w miarę nowoczesnym tak do 3-4 lat. Inny problem to finansowanie, część środków zgromadziłem ale na coś lepszego i tak będę musiał pożyczyć. Zastanawiam się czy samemu czegoś nie sprowadzić tylko nie wiem jak wtedy z kredytem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 rusza na wschód
Autostrada A2 rusza na wschód
GDDKiA podpisała umowy na budowę kolejnego odcinka autostrady A2. Tym razem chodzi o 15-kilometrowy fragment z Warszawy do obwodnicy Mińska Mazowieckiego i na węzeł u zbiegu południowej obwodnicy stolicy, trasy A2 i drogi wylotowej na Lublin.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic