mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Seat Exeo - nowy gracz w segmencie D

Seat Exeo - nowy gracz w segmencie D

Nowa limuzyna firmy Seat będzie nosiła nazwę “Exeo”. Jej planowane na 2009 rok wejście na rynek, oznacza nowy kamień milowy w historii marki, która poszerza rodzinę produkowanych przez siebie samochodów o modele z nowych segmentów.

Seat Exeo - nowy gracz w segmencie D
Pozostając wiernym śródziemnomorskim korzeniom marki Seat, nazwa nowego modelu wywodzi się z języka łacińskiego, od słowa “Exire” i oznacza „wychodzić poza”, „iść dalej”. Nazwa ta różni się od nazw pozostałych modeli firmy i wskazuje na początek nowego okresu w jej historii, który wiąże się z wejściem w nowe segmenty rynku. Cieszące się powodzeniem nazwy pozostałych modeli, zostaną zachowane. Seat Exeo jest modelem segmentu D i nie zastępuje modelu Toledo.

Seat Exeo to dynamiczna limuzyna, która wykorzystywać ma zaawansowane technologie i odzwierciedlać ducha hszipańskiej marki – piękną linię, sportowy charakter oraz żywotność.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat Exeo Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat Seat Exeo

Podobne wiadomości:

Cupra - nowa submarka Seata?

Cupra - nowa submarka Seata?

Aktualności 2017-08-11

Seat Arona - miejski crossover z Hiszpanii

Seat Arona - miejski crossover z Hiszpanii

Aktualności 2017-06-28

Komentuj:

~Hanibal 2008-07-02

piekny jest :)

~man 2008-06-27

A dla mnie przód jak Lexus IS

~Artur 2008-06-24

Gratuluję! I trochę zazdroszczę. Mnie brakuje tych dodatkowych 60KM. Nie pożałujesz Rybka

~rybka 2008-06-24

Dziękuje wszystkim za opinie. Co prawda dopiero dziś przeczytałem, a zamówienie już złożone :) Będzie 550i :)

~Artur 2008-06-23

A ja polecam piątkę jeśli lubisz tylny napęd. Audi nie odradzam, bo to dobry samochód, a nie znam się na nim dobrze. Ja wybrałem 540i z automatem właśnie i po dwóch latach nie żałuję wyboru. Serwis mają gorszy od Mercedesa (Audi nie znam). Ale za to nic się nie psuje. Wnerwiający był brak polskiej mapy do nawigacji. We wrześniu już będzie w salonach. Ale następny pewnie kupię Audi. Ale tylko po to, żeby mieć pełny ogląd "złotej niemieckiej trójki"

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross