mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Seryjna Skoda Roomster

Seryjna Skoda Roomster

Skoda Roomster na targach w samochodowych w Genewie prezentować będzie seryjną wersję modelu Roomster, który już w czerwcu ma trafić do europejskich salonów.

Seryjna Skoda Roomster
Pierwsze zdjęcie seryjnej wersji Skody w porównaniu z modelem koncepcyjnym jaki zaprezentowano na targach IAA 2003 we Frankfurcie pokazują, że wersja produkcyjna jest jeszcze ciekawsza. Jest bardziej zwarta i dynamiczna. Modyfikacjom uległ przedni zderzak ze światłami przeciwmgielnymi. Z seryjnego projektu wypadły szklane elementy dachu. Zmienione zostały również klamki tylnych drzwi. W modelu studyjnym łączy się one niemal z klamkami drzwi prednich – teraz zostały wmontowane w słupek C. Dlatego nowy Roomster może z boku wydawać się płaski. Z tyłu zaszło niewiele zmian. Nadal dominującą rolę pełnią wysokie lampy.

 Zobacz galerię zdjęć modelu Skoda Roomster Concept

Debiutując w lecie na europejskim rynku Skoda Roomster oferować będzie sześć wersji silnikowych. Najmocniejszy „benzyniak” dostępny będzie z automatyczną skrzynią biegów. Ceny za bazowy model rozpoczynać się będą od około 45 tys. zł.

Czytaj także:

Skoda Roomster od czerwca w salonach 2005-01-17
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda Roomster Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda Skoda Roomster

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.