mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Smart Forfour

Smart Forfour

Nowa propozycja w segmencie małych samochodów

Smart Forfour

Pierwsze zdjęcia smarta forfour przekonują, że nowy członek rodziny pojazdów smart stanie się ciekawą propozycją ożywiającą segment małych samochodów. Jak przy wszystkich wariantach smarta również w dostępnym od wiosny 2004 czteroosobowym modelu widoczne są typowe cechy samochodów tej marki, jak na przykład szkielet kabiny Tridion i dwukolorowe nadwozie, koncepcja wyjściowa wzbogacona została jednak o nowe pomysły.

Nabywcy mierzącego 3,75 metra długości smarta będą mogli wybierać między trzema wariantami silników benzynowych i dwoma wysokoprężnych. Wnętrze smarta forfour oferuje innowacyjną koncepcję przestrzenną i typowe dla smarta rozwiązania, nie występujące dotychczas w segmencie małych samochodów.

Smart forfour łączy dzięki oryginalnej koncepcji emocje z funkcjonalnością. Pięciodrzwiowy samochód o niepowtarzalnym charakterze oferuje przyjemność jazdy ze sportową nutą. Mimo kompaktowych wymiarów pojazd zapewnia typowy dla smarta wysoki poziom bezpieczeństwa. Projektanci i konstruktorzy smarta stworzyli pod postacią smarta forfour pojazd o wyrazistym charakterze w segmencie małych samochodów, stanowiący nową interpretację wszystkich cech typowych dla członków rodziny: smarta city-coupé i smarta cabrio, smarta crossblade oraz smarta roadstera i smarta roadstera-coupé.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando