mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Smart - już wkrótce w Polsce

Smart - już wkrótce w Polsce

Smart świętuje swoją premierę teraz także i w Polsce

Smart - już wkrótce w Polsce

2 października 2002 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie zaprezentowany został smart – nowa marka koncernu DaimlerChrysler w Polsce. Podczas polskiej premiery to niecodzienne auto został zaprezentowane w równie niecodzienny sposób. Smarty na scenie były ... przebierane.

Warszawskie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski nie jest pierwszą galerią, w której prezentowany jest smart.

Od czerwca smarta można oglądać jako obiekt wystawowy w najznakomitszym muzeum sztuki współczesnej - w Nowojorskim Museum of Modern Art.

Smarta będzie można kupić już od 9 października w Galerii Mokotów w Warszawie, a nieco później w Sosnowcu, Wrocławiu i Gdyni. Smarty można będzie dodatkowo serwisować także w Poznaniu.

„ Polscy kierowcy długo czekali na ten samochód, dzięki któremu jazda po mieście znów stanie się przyjemnością, bez ograniczeń i niewygód związanych z korkami i parkowaniem. Smart to pojazd dla osób w każdym wieku, otwartych na nowości i innowacyjne rozwiązania. Zaprojektowany i skonstruowany w DaimlerChrysler, zapewnia komfort i bezpieczeństwo dużego samochodu, a przypadnie do gustu tym, którym we dwójkę jest raźniej, ale we czwórkę – tłoczno!” – mówi Nicholas J. Speeks – dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Mercedes-Benz & smart w Polsce.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles Lexus zaprezentował nową wersję modelu RX z literką "L".  Pod przedłużonym nadwoziem ukryły się trzy rzędy foteli.