mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Smart w wersji Brabus

Smart w wersji Brabus

Na marcowym salonie samochodowym w Genewie zaprezentowany zostanie smart forfour przygotowany przez znaną firmę tuningową Brabus.

Smart w wersji Brabus

Tego czteromiejscowego smarta będzie można zamawiać już od końca lutego. Ale na drogach Europy, a jeśli będą chętni to także w Polsce, pojawi się dopiero w maju.

W porównaniu do "normalnej" wersji forfour prezentowany model został wzmocniony. Silnik o mocy 177 KM pozwoli na uzyskanie ze startu prędkości 100 km/h w 6,9 sekundy. Stosunek masy (1.090 kg) do mocy wynoszący 6,2 kg/KM jest porównywalny do różnych sportowych modeli. Dlatego nie powinny dziwić uzyskiwane osiągi, w tym maksymalna prędkość 221 km/h. Ulepszone właściwości jezdne nie powinny wpłynąć negatywnie na funkcjonalność i bezpieczeństwo oferowane dotąd przez forfour.

Większa moc auta została także zaakcentowana przez liczne zmiany w wyglądzie zewnętrznym i wewnątrz kabiny. Obok obniżonego zawieszenia, 17-calowych kół wprowadzono także nowe spojlery, zmodyfikowano kratę chłodnicy, podwójne rury wydechowe oraz kształt bocznych progów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.