mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii

Subaru w Los Angeles przedstawiło koncepcyjny model dużego SUV. Auto w wersji produkcyjnym mógłby m.in. konkurować z nowym Volkswagenem Atlasem.

Subaru Viziv-7 SUV Concept - duży z Japonii
Viziv-7 SUV Concept ma aż 5200 mm długości, co sprawia, że auto jest większe od nowego Volkswagena Atlasa (5037). Studyjny model z Japonii oferuje 7-miejscową kabinę. Niestety nie wiemy jak wygląda wnętrze, gdyż Subaru nie chwali się nim i nie zdradza szczegółów.Z zewnątrz Viziv-7 nawiązuje do modeli Outback przez zarys reflektorów przednich wykonanych z diod LED. Sam kształt kloszy już popis projektantów z Japonii. Auto ma dużą osłonę chłodnicy i zderzak, który z nadkolami tworzy jeden cały element nadwozia. Oczywiście nie zabrakło offroadowych dodatków.Z tyłu są wąskie lampy, które połączona długą listwą świetlną, które biegnie na wysokości loga Subaru. W zderzaku również zamontowano lampy z LED-owymi obramówkami w kształcie trapezów. Vizv-7 jest autem studyjnym, stąd klamki nie wystają poza karoserię i mają niewielkie rozmiary.Subaru przy okazji premiery nie mówi niestety nic o jednostkach napędowych, które mogły by trafić do seryjnego auta. Ale na pewno firma, jeśli auto trafi do produkcji, przeszczepi układ napędowy 4x4 ze swoich modeli.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru targi Los Angeles

Podobne wiadomości:

Subaru WRX STI - kuracja odmładzająca

auto motor i sport 2017-01-07

Po dwóch latach od debiutu Subaru odświeża WRX STI. Auto ma nowe obręcze kół, hamulce i zmodyfikowany układ napędowy.

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

~jagielski zenek 2016-11-25

Lubię suvy, ale chyba jednak trochę mniejsze. Wcześniej wynajmowałem volvo z Panka, teraz natomiast zainwestowałem u nich w sportage. Umowa idealna dla mnie, kontakt z wypożyczalnią bardzo dobry. Wszystko bezproblemowo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.