mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Suzuki na targach w Tokio

Suzuki na targach w Tokio

Na swoim domowym podwórku Suzuki pokaże oprócz samochodów również motocykle. Tematem wystawy będzie hasło "małe samochody dla wielkiej przyszłości".

Suzuki na targach w Tokio
Na stoisku będziemy mogli zobaczyć pojazd o nazwie Regina. Samochód jest kolejną generacją globalnego kompaktowego auta Suzuki. Pojazd waży 730 kg, a japońscy inżynierowie opracowali tak aerodynamikę, że współczynnik powietrza jest o 10% niższy od dotychczasowych modeli. Pojazd ma zadowalać się litrem paliwa na 32 km trasy. Emisja CO2 ma kształtować się na poziomie 70g/km.

Q-concept to dwumiejscowy pojazd, który ma być łącznikiem pomiędzy konwencjonalnymi motocyklami a samochodami. Pojazd ten to według Suzuki idealne rozwiązanie na podróż w zasięgu 10 km. Model koncepcyjny posiada również inne możliwości konfiguracji jak np. dwa miejsca dla rodziców z przodu oraz dwa dla dzieci z tyłu. Auto może pełnić rolę małego pojazdu dostawczego.

Na stoisku Suzuki będzie można również zobaczyć model Swift EV Hybrid. Auto wyposażone w napęd hybrydowy może poruszać się w trybie elektrycznym na trasie 20-30 km. Silnik spalinowy pracuje jako generator prądu dla akumulatorów.

Targi w Tokio odbędą sie w dniach 2-11 grudnia 2011 i organizowane są przez Japońskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Suzuki Swift
Suzuki Swift
Cena podstawowa już od: 48 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Swift Sport w akcji (wideo)

auto motor i sport 0000-00-00

Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia z przecieku

Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia z przecieku

Aktualności 2017-09-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.