mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Toyota CH-R - pierwsze zdjęcia

Toyota CH-R - pierwsze zdjęcia

Na dzień przed oficjalnym debiutem w Genewie, do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia Toyoty CH-R. Wygląda bardzo ciekawie, ale czy lepiej niż konkurencja?

Toyota CH-R - pierwsze zdjęcia

Tak jak zapowiadał samochód koncepcyjny oraz zdjęcia teaserowe, Toyota CH-R jest małym, odważnie stylizowanym crossoverem, który jako zadanie ma odbić klientów wiernych Nissanowi Juke. Z przodu dominują bardzo duże reflektory, z profilu mocno wybijają się agresywnie zarysowane nadkola, a z tyłu spojler na klapie bagażnika, ostre krawędzie i nisko opadająca linia dachu. Tak, to na pewno konkurent Nissana Juke'a.

Miejski crossover Toyoty bazuje na płycie podłogowej obecnego Priusa i przypuszczamy, że także z większym modelem będzie dzielił paletę silników oraz, co nieuniknione, układ hybrydowy. Bazuje on na czterocylindrowym silniku benzynowym 1.8, pracującym w cyklu Atkinsona, który wspomagany jest przez dwa silniki elektryczne - łączna moc układu to 121 KM. 

Produkcja tego modelu rozpoczęła się kilka tygodni temu w Turcji, a samochód na pewno już niedługo trafi na rynek europejski i amerykański. Więcej szczegółów poznam6y jutro podczas oficjalnej prezentacji modelu na salonie samochodowym w Genewie. 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota Genewa 2016

Podobne wiadomości:

Toyota potwierdza nowego crossovera

auto motor i sport 2016-02-12

Toyota potwierdza nowego crossovera, pozycjonowanego niżej od RAV4. Samochód ma zadebiutować już w Genewie. Będzie produkowany w Turcji.

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Komentuj:

~BłażejJagoda 2016-08-18

no zapowiada się bardzo fajnie. Z tego co wiem to autko będzie można zobaczyć na przedpremierze w salonie Zabrzu. z tego co wiem to chyba jedyna przedpremiera w Polsce, więc jak ktoś jest ciekawy, to warto się tam wybrać. tu jest więcej info na ten temat: http://toyota-chr.pl/

~Paweł 2016-02-29

Czyli niewiele seryjna wersja C-hr się różni od tej z poprzednich zdjęć. Nadal projekt został zachowany w bardzo nowoczesnym i zapadającym w pamieć stylu.

~Henio 2016-02-29

Z pewnością odbierze klientów konkurencji. nTa Toyota jest inna i nabyła bardzo rasowego charakteru. Trafia w gusta młodych ludzi, którzy będą chcieli wyróżnić się na drodze. Z tego co czytałem osiągi również ma imponujące, więc o klientów bym się raczej nie martwił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.