mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Trzydrzwiowe Aveo z Żerania

Trzydrzwiowe Aveo z Żerania

Podczas gdy w marcu na rynku pojawi się już nowe Aveo w wersji pięciodrzwiowej, na wystawie w Genewie po raz pierwszy zaprezentowany zostanie Chrevrolet Aveo w odmianie trzydrzwiowej.

Trzydrzwiowe Aveo z Żerania
W większości aspektów trzydrzwiowy Chevrolet Aveo będzie przypominał swego nieco większego brata, który swoją premierę miał w ubiegłym roku na wystawie we Frankfurcie. Jednak w jego sylwetce będzie można dostrzec nieco więcej agresywności. Przód jest niemal identyczny, z dużym grillem przedzielonym listwą z logo amerykańskiej marki oraz z zakrzywionymi ku górze reflektorami.

Trzydrzwiowe Aveo dostępne będzie z tą samą gamą silników co odmiana pięciodrzwiowa. Na początku w ofercie znajdą się dwie jednostki benzynowe o pojemnościach 1,2 i 1,4 litra oraz o mocy odpowiednio 84 i 101 koni mechanicznych. Większą liczbę szczegółów poznamy zapewne dopiero przy okazji prezentacji auta w halach targów genewskich.

Do sprzedaży Chevrolet Aveo z jedną parą drzwi trafi w czerwcu. Podobnie jak pozostałe wersje nadwoziowe - 4- i 5-drzwiowe - trzydrzwiowe Aveo będzie produkowane w fabryce na Żeraniu.

Podobne wiadomości:

Chevrolet prezentuje trzydrzwiowe Aveo

auto motor i sport 0000-00-00

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

~max 2011-01-05

chyba za dwa dni stane sie posiadaczem KALOSA

~almac 2008-02-14

Na pewno małe sympatyczne autko. Gdyby kosztowało z 20, max 25 tys. zł to zastanowiłbym się nad wzięciem kredytu......

~polakko 2008-02-13

sympatyczne male autko, w sam raz dla Polakow

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?