mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Trzydrzwiowe Aveo z Żerania

Trzydrzwiowe Aveo z Żerania

Podczas gdy w marcu na rynku pojawi się już nowe Aveo w wersji pięciodrzwiowej, na wystawie w Genewie po raz pierwszy zaprezentowany zostanie Chrevrolet Aveo w odmianie trzydrzwiowej.

Trzydrzwiowe Aveo z Żerania
W większości aspektów trzydrzwiowy Chevrolet Aveo będzie przypominał swego nieco większego brata, który swoją premierę miał w ubiegłym roku na wystawie we Frankfurcie. Jednak w jego sylwetce będzie można dostrzec nieco więcej agresywności. Przód jest niemal identyczny, z dużym grillem przedzielonym listwą z logo amerykańskiej marki oraz z zakrzywionymi ku górze reflektorami.

Trzydrzwiowe Aveo dostępne będzie z tą samą gamą silników co odmiana pięciodrzwiowa. Na początku w ofercie znajdą się dwie jednostki benzynowe o pojemnościach 1,2 i 1,4 litra oraz o mocy odpowiednio 84 i 101 koni mechanicznych. Większą liczbę szczegółów poznamy zapewne dopiero przy okazji prezentacji auta w halach targów genewskich.

Do sprzedaży Chevrolet Aveo z jedną parą drzwi trafi w czerwcu. Podobnie jak pozostałe wersje nadwoziowe - 4- i 5-drzwiowe - trzydrzwiowe Aveo będzie produkowane w fabryce na Żeraniu.

Podobne wiadomości:

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i na aukcji

Rządowy Chevrolet z czasów PRL odnaleziony i...

Aktualności 2015-07-29

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Komentuj:

~max 2011-01-05

chyba za dwa dni stane sie posiadaczem KALOSA

~almac 2008-02-14

Na pewno małe sympatyczne autko. Gdyby kosztowało z 20, max 25 tys. zł to zastanowiłbym się nad wzięciem kredytu......

~polakko 2008-02-13

sympatyczne male autko, w sam raz dla Polakow

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando