mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Trzydrzwiowe Aveo z Żerania

Trzydrzwiowe Aveo z Żerania

Podczas gdy w marcu na rynku pojawi się już nowe Aveo w wersji pięciodrzwiowej, na wystawie w Genewie po raz pierwszy zaprezentowany zostanie Chrevrolet Aveo w odmianie trzydrzwiowej.

Trzydrzwiowe Aveo z Żerania
W większości aspektów trzydrzwiowy Chevrolet Aveo będzie przypominał swego nieco większego brata, który swoją premierę miał w ubiegłym roku na wystawie we Frankfurcie. Jednak w jego sylwetce będzie można dostrzec nieco więcej agresywności. Przód jest niemal identyczny, z dużym grillem przedzielonym listwą z logo amerykańskiej marki oraz z zakrzywionymi ku górze reflektorami.

Trzydrzwiowe Aveo dostępne będzie z tą samą gamą silników co odmiana pięciodrzwiowa. Na początku w ofercie znajdą się dwie jednostki benzynowe o pojemnościach 1,2 i 1,4 litra oraz o mocy odpowiednio 84 i 101 koni mechanicznych. Większą liczbę szczegółów poznamy zapewne dopiero przy okazji prezentacji auta w halach targów genewskich.

Do sprzedaży Chevrolet Aveo z jedną parą drzwi trafi w czerwcu. Podobnie jak pozostałe wersje nadwoziowe - 4- i 5-drzwiowe - trzydrzwiowe Aveo będzie produkowane w fabryce na Żeraniu.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Camaro - z seksem

auto motor i sport 0000-00-00

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

~max 2011-01-05

chyba za dwa dni stane sie posiadaczem KALOSA

~almac 2008-02-14

Na pewno małe sympatyczne autko. Gdyby kosztowało z 20, max 25 tys. zł to zastanowiłbym się nad wzięciem kredytu......

~polakko 2008-02-13

sympatyczne male autko, w sam raz dla Polakow

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.