mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > VW Multi-użyteczny

VW Multi-użyteczny

Najnowsza generacja Volkswagena T5 ma również specjalną odmianę skierowaną do osób poszukujących więcej niż tylko walorów transportowo-użytkowych. Do pojemności dodano bowiem styl rodem z Phaetona.

VW Multi-użyteczny

Po pierwsze: mieszczące do siedmiu osób auto daje im możliwość swobodnej aranżacji wnętrza. Nie tylko mamy tu do czynienia z pojedynczymi fotelami, ale także z pojemnością maksymalną przestrzeni bagażowej do 5,4m3. Rezultat? Mnóstwo miejsca na nogi pasażerów, wiele sposobów konfiguracji i dodatkowe wyposażenie: stolik wielofunkcyjny, szyny do swobodnego ustawiania foteli i indywidualne nawiewy, czy lodówka.

Po drugie moc: tego T5 odróżnimy od standardowych wersji "roboczych" nie tylko po wyglądzie. Dzięki palecie silnych jednostek napędowych, pozostawi on swoich braci z wilczego grodu na światłach. Do dyspozycji są trzy jednostki diesla: 4-cylindrowy, 1.9-litrowy i mocy 104 KM oraz dwie odmiany 2.5-litrowego, 5-cylindrowca: 130 KM i 174 KM. Na szczycie oferty dwa benzynowce: 5-komorowy 2.0l, 115 KM i widlasty 6-cylindrowiec, 3.2 o mocy 235 KM.

Po trzecie bezpieczeństwo i styl: idą ze sobą w parze. Obok standardowych poduszek przednich zamontowano tu poduszki boczne z przodu i z tyłu, a dodatkowo auto może być wyposażone w kurtyny boczne. Do standardu należą też czterokanałowy ABS, EDS i ASR, w opcji znajdziemy układ ESP (seryjnie przy silniku V6).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.