mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > VW Multi-użyteczny

VW Multi-użyteczny

Najnowsza generacja Volkswagena T5 ma również specjalną odmianę skierowaną do osób poszukujących więcej niż tylko walorów transportowo-użytkowych. Do pojemności dodano bowiem styl rodem z Phaetona.

VW Multi-użyteczny

Po pierwsze: mieszczące do siedmiu osób auto daje im możliwość swobodnej aranżacji wnętrza. Nie tylko mamy tu do czynienia z pojedynczymi fotelami, ale także z pojemnością maksymalną przestrzeni bagażowej do 5,4m3. Rezultat? Mnóstwo miejsca na nogi pasażerów, wiele sposobów konfiguracji i dodatkowe wyposażenie: stolik wielofunkcyjny, szyny do swobodnego ustawiania foteli i indywidualne nawiewy, czy lodówka.

Po drugie moc: tego T5 odróżnimy od standardowych wersji "roboczych" nie tylko po wyglądzie. Dzięki palecie silnych jednostek napędowych, pozostawi on swoich braci z wilczego grodu na światłach. Do dyspozycji są trzy jednostki diesla: 4-cylindrowy, 1.9-litrowy i mocy 104 KM oraz dwie odmiany 2.5-litrowego, 5-cylindrowca: 130 KM i 174 KM. Na szczycie oferty dwa benzynowce: 5-komorowy 2.0l, 115 KM i widlasty 6-cylindrowiec, 3.2 o mocy 235 KM.

Po trzecie bezpieczeństwo i styl: idą ze sobą w parze. Obok standardowych poduszek przednich zamontowano tu poduszki boczne z przodu i z tyłu, a dodatkowo auto może być wyposażone w kurtyny boczne. Do standardu należą też czterokanałowy ABS, EDS i ASR, w opcji znajdziemy układ ESP (seryjnie przy silniku V6).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando