mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Wodorowy crossover Hyundaia

Wodorowy crossover Hyundaia

Hyundai w ostatnich latach coraz śmielej poczyna sobie na rynku motoryzacyjnym. Targi w Genewie były okazją do zaprezentowania odważnych planów na najbliższą przyszłość, którą zwiastuje koncept o nazwie Intrado.

Wodorowy crossover Hyundaia

Ten kompaktowy crossover powstał w Design Centre Europe znajdującym się w niemieckim Russelsheim. Jego wygląd pokazuje czego można się spodziewać w najbliższych latach od koreańskiej marki. Przede wszystkim jeszcze lepszych i bardziej zaawansowanych materiałów oraz technologii. Przy budowie tego konceptu wykorzystano sporo włókna węglowego oraz nowoczesnych kompozytów takich jak CFRP.

Intrado pomieści w sobie czterech pasażerów. Jego charakterystyczną cechą są drzwi bez ramek oraz brak słupka środkowego, co pozwoli na łatwiejszy dostęp do kabiny.

Najciekawsze jest jednak pod maską. Auto jest napędzane ogniwami paliwowymi nowej generacji oraz 36 kW baterią litowo-jonową. Całkowity zasięg wynosi 600 kilometrów, dzięki zbiornikom na wodór umieszczonym pod tylnymi fotelami oraz pod bagażnikiem.

Hyundai nie zdradza więcej informacji na temat nowego modelu. Trudno powiedzieć czy trafi do produkcji, ale jest ciekawą prezentacją tego,

 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai Hyundai Intrado Concept

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.