Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Wyróżniający się Jeep Patriot

Wyróżniający się Jeep Patriot

Debiutujący na 2008 Mondial de l’Automobile w Paryżu koncepcyjny Jeep Patriot Back Country ma zachęcać do jeszcze większej aktywności w terenie przy znacznie bardziej umiarkowanym spalaniu.

Wyróżniający się Jeep Patriot
Zbudowany na bazie najnowszego modelu Patriot Limited – Jeep Patriot Back Country jako rasowy SUV klasy kompaktowej wyposażony jest w liczne akcesoria Mopar, w tym idealny do przewozu sprzętu kempingowego bagażnik dachowy Roof Top Cargo Basket, zestaw szperaczy z myślą o nocnych wyprawach i biwakowaniu oraz osłony błotne Mopar Deluxe Splash Guards jako uzupełnienie off-road’owej orientacji pojazdu.  

Sylwetkę wydłużają optycznie lakierowane na czarno słupki B. Uwagę zwracają efektowne plakietki "BACK COUNTRY EDITION" nad przednimi błotnikami, klamki drzwi w kolorze nadwozia oraz platynowo-chromowa belka oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej. Osadzona na 18-calowych kołach dwubryłowa karoseria Patriot’a Back Country umożliwia transport większych ładunków oraz jazdę w trudniejszych warunkach plenerowych przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.  

Wnętrze Jeepa Patriot Back Country zbudowano z różnorodnych materiałów i tworzyw, jakie trudno znaleźć w typowym pojeździe seryjnym, w tym m.in. kolorystyka Dark Slate Gray, Optic Green czy satynowo-chromowa, ozdobione napisem "PATRIOT",  metalizowane nakładki progowe z katalogu Mopar oraz trzpienie zamków drzwi i klamki, uchwyt selektora biegów, konsola centralna i nawiewy powietrza z wykończeniem satynowo-chromowym. Całości wystroju dopełniają metalizowane nakładki pedału przyspieszenia i hamulca także z katalogu Mopar.

Podłoga bagażnika pokryta jest wykładziną gumową i wręcz stworzona do transportu zabłoconych butów lub innych zakurzonych przedmiotów, które wyczyścić będzie można dopiero po powrocie do domu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jeep Patriot Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Jeep Patriot

Podobne wiadomości:

Koncern FCA wzywa do serwisu 410 tys. samochodów

Koncern FCA wzywa do serwisu 410 tys....

Aktualności 2016-07-25

Jeep i Harley-Davidson poprawili Renegade

Jeep i Harley-Davidson poprawili Renegade

Aktualności 2016-06-20

Komentuj:

~jaa 2008-10-09

chyba najbrzydszy model jaki znam..

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jakie samochody kupują Polacy?
Jakie samochody kupują Polacy?
Najnowsze wyniki badania „AUTOwybory Polaków” nie pozostawiają złudzeń. Ponad trzy czwarte Polaków kupuje samochody z rynku wtórnego. I nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie cokolwiek zmieniło się w tym temacie.