mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Wyróżniający się Jeep Patriot

Wyróżniający się Jeep Patriot

Debiutujący na 2008 Mondial de l’Automobile w Paryżu koncepcyjny Jeep Patriot Back Country ma zachęcać do jeszcze większej aktywności w terenie przy znacznie bardziej umiarkowanym spalaniu.

Wyróżniający się Jeep Patriot
Zbudowany na bazie najnowszego modelu Patriot Limited – Jeep Patriot Back Country jako rasowy SUV klasy kompaktowej wyposażony jest w liczne akcesoria Mopar, w tym idealny do przewozu sprzętu kempingowego bagażnik dachowy Roof Top Cargo Basket, zestaw szperaczy z myślą o nocnych wyprawach i biwakowaniu oraz osłony błotne Mopar Deluxe Splash Guards jako uzupełnienie off-road’owej orientacji pojazdu.  

Sylwetkę wydłużają optycznie lakierowane na czarno słupki B. Uwagę zwracają efektowne plakietki "BACK COUNTRY EDITION" nad przednimi błotnikami, klamki drzwi w kolorze nadwozia oraz platynowo-chromowa belka oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej. Osadzona na 18-calowych kołach dwubryłowa karoseria Patriot’a Back Country umożliwia transport większych ładunków oraz jazdę w trudniejszych warunkach plenerowych przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.  

Wnętrze Jeepa Patriot Back Country zbudowano z różnorodnych materiałów i tworzyw, jakie trudno znaleźć w typowym pojeździe seryjnym, w tym m.in. kolorystyka Dark Slate Gray, Optic Green czy satynowo-chromowa, ozdobione napisem "PATRIOT",  metalizowane nakładki progowe z katalogu Mopar oraz trzpienie zamków drzwi i klamki, uchwyt selektora biegów, konsola centralna i nawiewy powietrza z wykończeniem satynowo-chromowym. Całości wystroju dopełniają metalizowane nakładki pedału przyspieszenia i hamulca także z katalogu Mopar.

Podłoga bagażnika pokryta jest wykładziną gumową i wręcz stworzona do transportu zabłoconych butów lub innych zakurzonych przedmiotów, które wyczyścić będzie można dopiero po powrocie do domu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jeep Patriot Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Jeep Patriot

Podobne wiadomości:

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Koncern FCA mieszał przy spalinach?

Aktualności 2017-01-17

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

Aktualności 2017-07-18

Komentuj:

~jaa 2008-10-09

chyba najbrzydszy model jaki znam..

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.