mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Wystrzałowy Colt Mitsubishi

Wystrzałowy Colt Mitsubishi

Nowy, przeznaczony na rynek europejski Mitsubishi Colt zostanie po raz pierwszy zaprezentowany 2 marca 2004 roku podczas Motor Show w Genewie.

Nie będzie to jedyna nowość w ekspozycji Mitsubishi Motors. Obok Colta produkowanego w holenderskich zakładach NedCar premierową prezentację będzie miał także studyjny Mitsubishi Colt CZ3.

Colt CZ3 to wizja przyszłości kolejnego modelu z nowej rodziny samochodów Mitsubishi. Oparty na tej samej płycie podłogowej (NCC) co seryjny Colt, CZ3 stanowi pomost pomiędzy zaprezentowanym w 2001 roku studyjnym CZ2 i wchodzącym od maja do sprzedaży w Europie Coltem hatchback. W swojej stylizacji Colt CZ3 nawiązuje do samochodów z grupy coupe, a jego dynamiczny wizerunek podkreśla nowy czerwony kolor nadwozia (tarmac red), przyciemniane szyby oraz siedemnastocalowe, aluminiowe obręcze kół Okazaki.

Zobacz więcej o nowym modelu Mitsubishi Colt, który w salonach w Polsce pojawi się we wrześniu tego roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Golf GTI z napędem hybrydowym
Volkswagen Golf GTI z napędem hybrydowym
W salonach melduje się odświeżony Golf siódmej generacji, a tymczasem nie ustają prace nad kolejną odsłoną popularnego kompakta. Znamy pierwsze przecieki na temat sportowej wersji GTI. Szykuje sie niezła rewolucja.