mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Zbuduj własnego MINI Coopera

Zbuduj własnego MINI Coopera

To będzie pewnie najtańsza wersja MINI i dodatkowo możemy sami własnoręcznie ją zbudować. MINI Cooper to kolejny klasyczny samochód, którego możemy zbudować z klocków LEGO.

Zbuduj własnego MINI Coopera
Klocki LEGO to produkt, którego pożądają dzieci w każdym wieku, a i dorośli uwielbiają tworzyć budowle i pojazdy z klocków. Teraz oferta z serii Creator Expert została poszerzona o kolejny samochód. Do kempingowego Volkswagena T1 dołącza klasyczny MINI Cooper.

Długość 25 cm, szerokość 14 cm i wysokość 11 cm - to wymiary Coopera zbudowanego z klocków LEGO. Cały zestaw składa się z 1077 części i jest repliką modelu produkowanego od sierpnia 1997 roku do 1998. Była to wersja stworzona na 40. urodziny auta.Cały zestaw LEGO bardzo wiernie odwzorowuje MINI Coopera. Dbałość o detale jest naprawdę imponująca. Auto posiada otwierane drzwi, przednią i tylną klapę oraz wiernie odwzorowany silnik. Z boku znajdziemy logo MINI Coopera a cały zestaw klocków otrzymał również wiernie odwzorowane tablice rejestracyjne. Nowy zestaw LEGO Creator Expert będzie dostępny od sierpnia w sprzedaży. Cena na polskim rynku nie jest jeszcze znana, ale patrząc na ceny zestawu Volkswagena T1 powinniśmy być przygotowani na cenę ok. 500 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o MINI
Tematy w artykule: MINI Cooper Mini klocki LEGO

Podobne wiadomości:

MINI Clubman JCW - 228 KM i napęd AWD

MINI Clubman JCW - 228 KM i napęd AWD

Premiery 2016-09-21

Mini Cooper S: Komiks na kołach

auto motor i sport 0000-00-00

Z zewnątrz został nie tyle zmieniony, ile odświeżony. Natomiast pod blachą ma podwozie, na którym niedługo pojedzie ponad dziesięć modeli Mini i BMW. W teście najnowszy Mini Cooper S.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.