mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Zbuduj własnego MINI Coopera

Zbuduj własnego MINI Coopera

To będzie pewnie najtańsza wersja MINI i dodatkowo możemy sami własnoręcznie ją zbudować. MINI Cooper to kolejny klasyczny samochód, którego możemy zbudować z klocków LEGO.

Zbuduj własnego MINI Coopera
Klocki LEGO to produkt, którego pożądają dzieci w każdym wieku, a i dorośli uwielbiają tworzyć budowle i pojazdy z klocków. Teraz oferta z serii Creator Expert została poszerzona o kolejny samochód. Do kempingowego Volkswagena T1 dołącza klasyczny MINI Cooper.

Długość 25 cm, szerokość 14 cm i wysokość 11 cm - to wymiary Coopera zbudowanego z klocków LEGO. Cały zestaw składa się z 1077 części i jest repliką modelu produkowanego od sierpnia 1997 roku do 1998. Była to wersja stworzona na 40. urodziny auta.Cały zestaw LEGO bardzo wiernie odwzorowuje MINI Coopera. Dbałość o detale jest naprawdę imponująca. Auto posiada otwierane drzwi, przednią i tylną klapę oraz wiernie odwzorowany silnik. Z boku znajdziemy logo MINI Coopera a cały zestaw klocków otrzymał również wiernie odwzorowane tablice rejestracyjne. Nowy zestaw LEGO Creator Expert będzie dostępny od sierpnia w sprzedaży. Cena na polskim rynku nie jest jeszcze znana, ale patrząc na ceny zestawu Volkswagena T1 powinniśmy być przygotowani na cenę ok. 500 zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

MINI Mini
MINI Mini
Cena podstawowa już od: 80 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o MINI
Tematy w artykule: MINI Cooper Mini klocki LEGO

Podobne wiadomości:

Sam zbuduj Ferrari F40

Sam zbuduj Ferrari F40

Aktualności 2015-08-05

Mini Cooper S: Komiks na kołach

auto motor i sport 0000-00-00

Z zewnątrz został nie tyle zmieniony, ile odświeżony. Natomiast pod blachą ma podwozie, na którym niedługo pojedzie ponad dziesięć modeli Mini i BMW. W teście najnowszy Mini Cooper S.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?