mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Zmieniony Jazz

Zmieniony Jazz

Honda zaprezentuje podczas salonu samochodowego w Paryżu najnowszą wersję modelu Jazz, dostępną w Europie na przełomie roku.

Zmieniony Jazz

Nowa Honda Jazz już w czerwcu zadebiutowała na rynku japońskim. Teraz nadszedł czas na podbój europejskiego segmentu małych aut. Pomóc ma w tym przede wszystkim zmieniony wygląd zewnętrzny.

Zmodernizowany został kształt przednich i tylnych świateł oraz zderzaków, zmieniono boczne progi i dodano felgi aluminiowe. Rocznik modelowy 2005 to m.in. kierunkowskazy umieszczone na przednich lusterkach. Niewielkie zmiany zaszły wewnątrz kabiny. Pojawiła się nowa kierownica a zmianie uległ kształt instrumentów.

Wśród nowych rozwiązań na uwagę zasługuje 1,4-litrowy silnik, który może być zamówiony wraz z systemem ESP.

Czy te niewielkie zmiany wystarczą, by skutecznie włączyć się do walki o klienta? Częściowo okaże się to w listopadzie, kiedy model trafi do sprzedaży.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Citroen C1 wraca do polskich salonów
Citroen C1 wraca do polskich salonów
Po udanej premierze nowego Citroena C3 w Polsce, importer francuskiej marki postanowił wzmocnić ofertę w segmencie B. Już niebawem zadebiutuje odświeżony model C-Elysse, ale najpierw w salonach zamelduje się model C1, czyli najtańsze auto w ofercie.