mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > ...a T2X z Seulu

...a T2X z Seulu

Już za cztery dni rozpoczyna się Seoul Motor Show. Pomiędzy 30 kwietnia, a 8 maja odwiedzający koreańskie targi będą mogli między innymi zobaczyć nowy koncept koncernu GM.

...a T2X z Seulu

Koncepcyjny mieszaniec - połączenie sportowego coupe i SUVa - nosi nazwę T2X. Auto ma być skierowane głównie do odbiorców między 20, a 30 rokiem życia.

Do grupy młodych nie tylko duchem klientów ma trafić atrakcyjna stylistyka, łącząca smukłe linie 3-drzwiowego coupe z muskulaturą terenówki. Z opublikowanych przez firmę informacji wynika, że wnętrze przywita nabywców równie ekscytującym wyglądem.

Czterodrzwiowy pojazd o całkowitej długości 4320 mm i szerokości 1856 mm nie posiada konwencjonalnego słupka środkowego, a tylne drzwi otwierają się do tyłu. W połączeniu z całkowitą wysokością, wynoszącą 1666 mm, znacznie ułatwia to wsiadanie i załadunek bagażu. Całość uzupełnia duży, otwierany szklany dach.

Jednocześnie całość jest rozwinięciem znanego już nam modelu S3X, który trafi do europejskich salonów latem przyszłego roku. Należy się więc spodziewać, że GM będzie teraz obwozić T2X po wszelkich targach - tak jak to robiło z najpierw prototypowym S3X - by zabrać możliwie dużo informacji zwrotnej. Cóż, czekamy na odmianę 1X. Może coś na bazie Suzuki Ignisa lub Opla Merivy?

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles Lexus zaprezentował nową wersję modelu RX z literką "L".  Pod przedłużonym nadwoziem ukryły się trzy rzędy foteli.